Regionalne Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami organizuje Bal. Można się jeszcze zapisywać

Lubelskie Regionalne Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami organizuje Bal z okazji 20 lat swojej działalności. Będzie to okazja na podsumowania, wymianę doświadczeń jak też określenie planów na przyszłość.

W tym roku Regionalne Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami w Lublinie obchodzi okrągłą rocznicę działalności. Z tej okazji Zarząd RSPON Lublin organizuje specjalne wydarzenie – Bal z okazji 20-lecia Stowarzyszenia.

To dobra okazja do podsumowań i planów na przyszłość. Jednocześnie także będzie to integracja środowiska ogólnopolskiego, wymiana doświadczeń ludzi z branży nieruchomości oraz omówienie współpracy w ramach Systemu Wymiany Ofert. Będziemy chcieli również przybliżyć standardy pracy na rynku lubelskim – wyjaśnia Ewelina Wrona z Regionalnego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami w Lublinie.

Organizatorzy na balu spodziewają się około 150 gości, m.in.: członków stowarzyszenia, przedstawicieli Zarządu Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości, byłych prezesów stowarzyszenia, założycieli stowarzyszenia, prezesów stowarzyszeń z całej Polski, pośredników, agentów nieruchomości, managerów prowadzących agencje nieruchomości, franczyzobiorców, producentów oprogramowania dla biur nieruchomości, przedstawicieli portali ogłoszeniowych, przedstawicieli firm świadczących usługi dla branży nieruchomości, klientów, rzeczoznawców jak też notariuszy.

Regionalne Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami w Lublinie (RSPON Lublin) działa od września 1997 roku. Jest organizacją zrzeszającą osoby związane z rynkiem nieruchomości, zajmuje się wykonywaniem działalności zawodowej, naukowej, naukowo – dydaktycznej lub publicystycznej, związanej z pośrednictwem w obrocie nieruchomościami.

Członkowie stowarzyszenia aktywnie uczestniczą w specjalistycznych szkoleniach, warsztatach, seminariach i spotkaniach branżowych oraz wszelkich innych przedsięwzięciach dotyczących lokalnego rynku nieruchomości. Nadrzędnymi celami stowarzyszenia jest tworzenie klimatu społecznego zaufania do czynności podejmowanych przez pośredników w obrocie nieruchomościami i tworzenie wizerunku tego zawodu jako profesji przestrzegającej zasad etyki i standardów zawodowych.

Uroczystość odbędzie się 26 maja 2017 r. w Restauracji, Centrum Wystawienniczym Etiuda, ul. Nałęczowska, Szerokie 123, 20-050 Lublin. Zapisywać się można TUTAJ

Portal lublin112.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

50

(fot. nadesłane)
2017-05-17 23:43:01

Komentarze wyłączone

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7514zł 0.06%
  • GBP 5.305zł 0.43%
  • EUR 4.5628zł -0.01%
  • CHF 4.1592zł -0.14%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Klasyczne auta zjadą do puławskiej Mariny
  Zaproszenie I Turniej Lubelskiego Cebularza
  Noc Kultury – MOC Kultury!
  Tydzień Dni Otwartych z Kopernikiem
  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku