Poniedziałek, 24 czerwca 202424/06/2024
690 680 960
690 680 960

Ratownicy medyczni biją na alarm, system zaczyna nie wytrzymywać. „Nie sądziłem, że dożyjemy takich czasów”

Karetki oczekujące godzinami przed szpitalami na zdanie pacjenta oraz dyspozytorzy, którzy w obliczu wolnych zespołów ratownictwa medycznego muszą decydować, do kogo wyślą karetkę, a kto może poczekać – to codzienność w ostatnich dniach. Ratownicy biją na alarm i wyjaśniają, że jak tak dalej pójdzie, to niebawem cały ten system runie i zacznie dochodzić do sytuacji, że pacjenci będą umierać, zanim dotrze do nich pomoc lub oczekując na przyjęcie do szpitala.

53 komentarze

  1. No przecież w TVPpis mówią że wszystko jest pod kontrolą!!! Są jeszcze wolne lozka!!!! Są jeszcze respiratory!!!!! Nie, ta farsa musi się skończyć. Za chwilę wszyscy kto jeszcze może kto zdrowy,wyjdziemy na ulice.

  2. Jak to? Przecież ciągle słyszę w mediach (szczególnie przychylnych rządowi), że miejsc nie brakuje. W regionie miłościwie nam panujący Sprawka zapewniał o tym wielokrotnie…

  3. Stefanek komuszku nie ekscytuj się tak bo ci żyłka w pupce pęknie ….

  4. System już padł dawno na początku października, a teraz będzie dramat, prośba do redakcji niech zapyta ratusz lub wojewodę czy nie planują o lokalizacji do pochówku zmarłych, bo będzie ich bardzo dużo.

  5. Covid się rozprzestrzenia przez takie strajki to dzięki tym ludziom mamy więcej zachorowań i lekarze nie dają rady bo taki jeden z drugim ma w nosie epidemie i idzie pokrzyczec na ulice A później do lekarza bo coś boli moim zdaniem uczestnicy strajków powinni mieć ograniczony dostęp do wszystkiego bo sami narażają się na chorobę i zarażają innych

  6. MIEJSCA SA , RESPIRATORY SA !? JAKZE…A WIECIE GDZIE? W KLINIKACH RZĄDOWYCH! DLA PIS I ICH RODZIN. NAPEWNO NIE DLA WAS..

  7. mario
    Wierzę ,że wychodzisz poza 4 kąty w ktorych wegetujesz i oczywiście przemieszczasz się bez maseczki. Radzę skorzystaj z bdb ortopedy zacznij leczenie . Bo na głowę jest już raczej za późno.:)