690 680 960

Rafał Trzaskowski przyjeżdża do Lublina. Z prezydentem Warszawy odbędzie się spotkanie otwarte

Jutro w Lublinie odbędzie się spotkanie otwarte z Rafałem Trzaskowskim. Z prezydentem Warszawy będzie można się spotkać o godzinie 11.00 przed lubelskim Ratuszem.

Na przedwyborcze spotkanie otwarte z Rafałem Trzaskowskim zaprasza lubelska posłanka Marta Wcisło. Z prezydentem Warszawy wszyscy chętni będą mogli spotkać się przed lubelskim Ratuszem. Jest to jedno ze spotkań zaplanowanych podczas przejazdu po Polsce Rafała Trzaskowskiego. W miniony wtorek prezydent Warszawy odwiedził Radom.

– Te wybory są tak fundamentalne, bo są właśnie o tym, czy będziemy w stanie rozmawiać językiem konkretów i przyszłości. O to, czy Polska będzie krajem uśmiechniętym, europejskim i otwartym. Są o te wartości, które są dla nas najważniejsze jak tolerancja j wolność – mówił Rafał Trzaskowski.

Prezydent Warszawy w Radomiu mówił m.in. o tym, że marzy mu się Polska, w której partia rządząca nie jest żadnym punktem odniesienia.

– Marzy mi się Polska, w której można porozmawiać o konkretach i o tym, jak będzie wyglądać przyszłość. Te wybory są tak fundamentalne, bo są właśnie o tym, czy będziemy w stanie rozmawiać językiem konkretów i przyszłości. O to, czy Polska będzie krajem uśmiechniętym, europejskim i otwartym. Są o te wartości, które są dla nas najważniejsze jak tolerancja i wolność. Proponujemy tydzień urlopu dla wszystkich przedsiębiorczyń i przedsiębiorców. Za chorobowe od pierwszego dnia będzie płacić ZUS. To są konkrety, które wynikają z rozmów z wami. Tylko kobieta ma prawo decydować o swoim życiu i zdrowiu. Dlatego mówimy o tym, że zliberalizujemy prawo aborcyjne. Zlikwidujemy Fundusz Kościelny. To Państwo powinni decydować o tym, jak ma wyglądać odpis podatkowy. Każdy będzie mógł przeznaczyć pieniądze na cel, który sobie wybierze. Już 15 października odsuniemy ten rząd od władzy. Polska będzie normalna, będzie europejska, będzie uśmiechnięta – wyliczał w Radomiu Trzaskowski.

Spotkanie w Lublinie rozpocznie się w sobotę o godzinie 11.00.

88 komentarzy

 1. Duuużo tu troli pisowskich ,ile tarez słuszna partia płaci za komentarze ?

 2. Na co on komu?

 3. Widzę tu jakieś komentarze w których chłoptasie ( no może z wyglądu chłoptasie bo natura raczej pindziowata ) w
  krótkich majteczkach pozwalają sobie na jakiś bełkot o Pisiorach >> otóż chłoptasie wychowane na tym że krowa ważniejsza od człowieka coś wam napiszę być może co piąta pindzia z was coś z tego załapie acz znając
  te półdupki dla których aidolami są jakieś wulgarne idiotuńki typu Marta lempuś czy inny klaun o miedzianych włosach to raczej wątpię >>
  Pisior to człowiek z krwi i kości nie byle szumowina co to za kilka juro mamcię sprzeda a co mówić o Orlenie
  Pisior to nie byle złodziej co to na fakturkach kilka groszy zarobił i obija się po drzewach czarnym BMW
  Kraść to łatwizna a na łatwiznę idą tylko słabiutkie pindzie w krótkich majteczkach.
  Tyle w temacie pindunie.

Dodaj komentarz

Kursy walut

 • USD 4.3269zł -0.22%
 • GBP 5.302zł -0.63%
 • EUR 4.6069zł -0.31%
 • CHF 4.7752zł -0.12%

Polub nas