Radzyń Podlaski: Rolnicza blokada będzie trwała aż do skutku. Zablokowane dwie drogi krajowe

Dwie drogi krajowe: 19 i 63 wciąż są zablokowane przez protestujących rolników. Jak nas wieczorem poinformowano, blokada będzie trwała aż do odwołania. Obecnie nie ma szans na jej szybkie zakończenie.

29 komentarzy

 1. Idź buraku blokować drogi pod sejmem w Warszawie niech rządzący tym biednym krajem poczują niedogodności ew. pod dom sawickiego, niech cierpi za brak myślenia, ale nie ty buraku musisz pokazać jaki jesteś cwany masz dużo czasu i zamiast „czytać książki” z sąsiadami w jakiejś „mordowni”, co normalnie robisz, zrobiłeś sobie grilla na drodze, po to żeby nic nie zyskując od bogu ducha winnych kierowców i podróżnych. Swoją drogą za tą sytuację na drogach odpowiada osoba, która dała zezwolenia na blokady. Gdyby ew. nikt nie dał takowego zezwolenia to blokady są bezprawne i jest tylko jeden sposób na ich rozgonienie, oczywiście zgodny z prawem.

 2. A jak to zwykle bywa najwiecej szumu robia ci co blokade widzieli w panoramie a do pracy jezdza z jednego osiedla na drugie.

 3. Czytając te wypowiedzi dochodzie do wniosku ze nalezymy do narodu który zawsze będziemy obrzucac się blotom nic się ten naród nie naluczyl.Wybory juz nie długo wiec z pewnością nic się nie zmieni Rolnicy będą dalej nie zadowoleni górnicy hutnicy bada dalej strajkowac a reszta narodu beda dalej pracować na ich przywileje.

 4. DO REDAKCJI
  ZAZNACZONE NA MAPIE JEST NIEWŁAŚCIWE SKRZYŻOWANIE – BLOKADA JEST NA PIERWSZYM JADĄC OD LUBLINA – PRZY MLECZARNI
  POZDRAWIAM

 5. Brawo dla rolników:)niech blokują drogi. A ja jutro do Nich się dołączam w Międzyrzecu:). Jeśli Nowickiej coś przeszkadza to niech ze swymi pretensjami idzie „pod sejm w Warszawie” bo to rządzący są winni zajścia które zmusiło rolników do wyjścia na ulicę.

 6. Powiedzenie wytłumaczyć jak chłop krowie na rowie chyba jest nieaktualne nadal wszyscy sie burza ze ktoś zwraca uwagę ze nic to nie daje wam jako protestującym, uprzykrza rolnik tylko zycie innym ludziom, który próbują zarobić na zycie. Dziś dzwoniąc na komendę w radzyniu jak mam dziś planować trasę zostałem poinformowany ze zgromadzenie jest nielegalne, bo niby burmistrz sie zgodził, lecz zarządca drogi juz nie, każdego maja spisanego, zastanawiam sie czy nie warto dla przykładu wytoczyć sprawy cywilne przeciwko protestującym który generowałi straty, ograniczali moje swobody obywatelskie, niemoc w poruszaniu sie drogami krajowymi. Dodatkowo sa czynnikami przez które nie dotrzymuje sie czasu przejazdu ładunku czym podlegam karom wynikającym z umowy. Mało kierowców traci przez was. Może naprawdę warto przeciwstawić sie brakiem kompetencji na poziomie ludzi XXI wieku, który nie potrafią porozumieć sie jak cywilizowanej ludzie. Szukam firm transportowych ktore chcą przyłączyć sie do pozwów cywilnych przeciwko cybylakom którzy uważają ze im sie wszystko nalezy

 7. Nie ma czasu stac w korku na zablokowanej drodze a po sadach szlajac sie czas jest. Hmmmm

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8198zł 0.7%
  • GBP 5.3015zł 0.03%
  • EUR 4.5503zł 0.43%
  • CHF 4.158zł 0.18%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  „Rozkopaczew na Off-road-zie”: Trzydniowa impreza o wyjątkowo szczytnym celu
  Komicy wystąpią w Plenerze
  Powitanie wakacji nad zalewem Zimna Woda w Łukowie
  Powitalnie Lata w Krasnymstawie. Na scenie Słowianki, Solaris i Sztywny Pal Azji
  Noc Świętojańska w Jaszczowie. Będzie puszczanie wianków i pokazy ognia