Niedziela, 25 lutego 202425/02/2024
690 680 960
690 680 960

Przyjechał z małym dzieckiem po pizzę, miał niemal 3 promile. Zatrzymała go pracownica pizzerii

Dzięki obywatelskiej postawie pracownicy puławskiej pizzerii zatrzymany został pijany kierowca. Mężczyzna przyjechał z dzieckiem po pizzę mając w organizmie niemal 3 promile alkoholu.

Wczoraj wieczorem puławscy policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że do jednej z pizzerii w Puławach przyjechał nietrzeźwy mężczyzna z dzieckiem. O wszystkim powiadomiła mundurowych pracownica lokalu zaniepokojona stanem mężczyzny. Co więcej, miał on pod opieką kilkunastomiesięczną dziewczynkę.

Po odebraniu pizzy, mężczyzna wyszedł z budynku i wsiadł do osobowego opla. Dziecko umieścił na tylnym siedzeniu, w aucie nie było fotelika bezpieczeństwa. Pracownica pizzerii widząc to wszystko wkroczyła do akcji. Kobieta otworzyła drzwi opla i wyciągnęła kluczyki ze stacyjki, uniemożliwiając kierowcy dalszą jazdę.

Jak się okazało po przyjeździe na miejsce patrolu policji, 40-latek z Puław miał niemal 3 promile alkoholu w organizmie. Zostało mu zatrzymane prawo jazdy. Dziecko trafiło pod opiekę matki. Z jej relacji wynikało, że zostawiła córkę z ojcem kilka godzin wcześniej, gdy mężczyzna by jeszcze trzeźwy.

Nieodpowiedzialny 40-latek za swój czyn odpowie przed sądem. Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości grozi kara do dwóch lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna. Sprawą zajmie się także Sąd Rodzinny.

(fot. pixabay.com)

10 komentarzy

 1. Swawolnik niefrasobliwy

  „Co trzeba” wypił w domu, nie miał czym zagryźć, to pojechał po pizze. A dziecka samego, bez opieki nie mógł zostawić w domu.

 2. kierowca z bombowca

  Dziecko teraz głodne będzie… A mogło zjeść pizze. Przykre

  • Mogło także być już w takim stanie, w którym pokarm nie jest potrzebny, a to ludzkie ciało staje jest pożywieniem dla robali.

  • …przykry to jest Twój komentarz a jeszcze bardziej przykra Twoja głupota….

 3. A pamiętacie pijanego pedalarza, który… pobił niepełnosprawne niemowlę oraz nie miał OC.

 4. mogl zamowic z dostawa do domu

 5. Ale 500 na wódę nie odbiorą,bo się należy.

 6. Polski Związek Kołnierzy Wymiętych

  Synek mówi: Tato, w TV powiedzieli, że wódka podrożeje. Czy to znaczy, że będziesz mniej pił?
  Na to tata: Nie, synku, to znaczy, że Ty będziesz mniej jadł.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo