Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Przyjechał do Lublina z sąsiedniego województwa, aby uczyć 14-latkę seksu. Czekali na niego policjanci

Instruował 14-latkę, jaką ma nałożyć bieliznę, pisał też, co będą robić w pokoju hotelowym. Kiedy przyjechał na spotkanie, czekali na niego policjanci.

W minioną sobotę lubelscy policjanci zatrzymali 45-letniego mieszkańca województwa świętokrzyskiego, który przyjechał do naszego regionu, aby spotkać się z 14-letnią dziewczyną. Jak wynika z zabezpieczonej przez funkcjonariuszy korespondencji, mężczyzna nawiązał z nastolatką kontakt i składał jej propozycje treści seksualnej.

Treść przesyłanych przez zatrzymanego wiadomości jednoznacznie ma wskazywać na jego zamiary. Chodzi dokładnie o propozycje zostania z nim na noc w pokoju hotelowym, czy też podpowiadanie, jaką nastolatka ma nałożyć bieliznę. Z resztą mężczyzna nie ukrywał, iż zamierza nauczyć 14-latkę seksu. Pisał też, co dokładnie będzie robił, jak zostaną sami.

O wszystkim funkcjonariuszy powiadomili tzw. łowcy pedofilów, którzy monitorują sieć i wychwytują osoby, które składają tego typu propozycje osobom małoletnim. Kontynuowali też korespondencję wskazując mężczyźnie, iż pisze z 14-latką. Nie zrobiło to jednak na nim żadnego wrażenia.

Mieszkaniec województwa świętokrzyskiego został już doprowadzony do prokuratury, gdzie przedstawiono mu zarzuty. Grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja\zdjęcie ilustracyjne)

19 komentarzy

  1. Jasio (w gimnazjum kształcony)

    Uczyć 14-latkę seksu, można było kiedy jeszcze internetu nie wynaleziono, a teraz to „musztarda po obiedzie”
    Małolaty są tak „obcykane” w temacie, że niektórzy rodzice mogliby być przez nie, uczeni.

  2. Gorąca Mamuśka Z Twojej Okolicy

    „Łowcy pedofilów” czyli podejrzane grupy, które obejrzały o jeden film za dużo ze Stevenem Seagalem, a których członkowie często też odczuwają nienaturalny pociąg do dzieci. Pod latarnią najciemniej., panie Ziobro.