Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Przesadzili z prędkością w obszarze zabudowanym. Rekordzista jechał 125 km/h

Lubelscy policjanci z grupy „Speed” tylko wczoraj zatrzymali pięciu kierowców, którzy przekroczyli znacznie prędkość w obszarze zabudowanym. Rekordzista jechał 125 km/h.

Funkcjonariusze z lubelskiej grupy „Speed” codziennie prowadzą działania skierowane na ujawnianie niebezpiecznych zachowań na drodze związanych z nadmierną prędkością.

Podczas poniedziałkowego patrolu mundurowi ujawnili pięciu kierujących, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym.

Wśród nich znalazł się 39-letni kierowca opla, który w Sporniaku pędził z prędkością 125 km/h. W związku z popełnionym wykroczeniem stracił prawo jazdy na 3 miesiące. Dodatkowo został ukarany mandatem w wysokości 400 złotych i 10 punktami.

(fot. Policja Lublin)

8 komentarzy

  1. a dlaczego nie pińcet ?

  2. Krzysztof,, Ochota,,

    Bo jest wiosna i większość zaczęła przesadzać co tylko może.,, ogrodnicy,,

  3. Ciekawe ilu złapali na wylocie na Warszawę na drodze szybkiego ruchu która ktoś mądry inaczej oznaczył jako teren zabudowany.

  4. Wszystko co się dzieje to wylot na Warszawę od strony PKS a także na Warszawę z centrum mijając rondo z pniakiem. Skoro już głupi postawił tam takie znaki to trudno, natomiast glupsi znając okoliczności, znaki oraz przyzwyczajenia speedu się rozpędza powyżej 100 są po prostu glupsi

  5. Dlaczego kłamiecie społeczeństwo? Grupa speed została zawieszona ze względu na pandemię! Te wyniki zrobili bardzo dobrzy „zwykli” policjanci ruchu drogowego.

  6. Grupa *** ***, czy chodzi o te cywilne auta typu BMW które podjeżdżają z tyłu i zboku pojazdu prowokując do ścigania a funkcjonariuszka na miejscu pasażera udasje że śpi.