690 680 960

Przejechał przez środek ronda, uderzył w bariery i zaczął zsuwać się z wysokiej skarpy. Kierowca BMW był pijany (zdjęcia)

Wsiadł za kierownicę po pijanemu i ruszył w drogę. Do celu nie dojechał rozbijając pojazd na rondzie. Na szczęście nie wyrządził nikomu krzywdy. Przez ponad dwie godziny droga wojewódzka nr 809 była w kierunku Przytoczna całkowicie zablokowana.

Do zdarzenia doszło w niedzielę po godzinie 15 w miejscowości Jakubowice Konińskie koło Lublina. Na drodze wojewódzkiej nr 809 Lublin – Przytoczno, na węźle Czechów, samochód osobowy uderzył w bariery energochłonne. Na miejscu interweniowała straż pożarna z Lublina,  Jakubowic Konińskich i Krasienina, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący BMW mężczyzna jechał od strony Lublina. Na rondzie przejechał przez centralną wyspę taranując znak, a następnie uderzył w słup latarni i w bariery energochłonne po drugiej stronie skrzyżowania. Siła uderzenia była tak duża, że bariery zostały zerwane z mocowań i pojazd zaczął się zsuwać z kilkunastometrowej skarpy.

Zanim na miejsce dojechały służby ratunkowe, na pomoc ruszyli przejeżdżający tuż obok żołnierze 2. Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej. Udzielili pierwszej pomocy kierującemu, a następnie zabezpieczali pojazd, aby nie zsunął się dalej. Przybyli strażacy unieruchomili pojazd za pomocą lin. Schwytane zostały również dwa psy, które podróżowały w BMW.

Kierowca nie odniósł żadnych poważniejszych obrażeń ciała. Badanie alkomatem wykazało, że miał on ponad 2,2 promila alkoholu w organizmie. Jak wyjaśniał, nie pamięta co się stało. Chwilę później usnął w radiowozie. Mężczyzna po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty. Grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.

(fot. lublin112.pl)

44 komentarze

 1. BMW to nie samochód – to stan umysłu jego posiadacza!!!

 2. Znowu wiesniaczyna w gownowozie, powinien dostac z 3 lata

 3. Wypałować. A potem raz jeszcze.

  Widać, że dopóki społeczeństwo nie weżmie się za samosądy, dopóty takie mordercze-moczymordy będą nam nieustannie zagrażać…

 4. Obudzi się dziad z bmw jak rachunek za akcję służb zobaczy. Może ten kartofel bimmer się dorzuci z glutem pod nosem.

 5. Kwintesencja polactwa. Pełnoletnie bmw na blachach z UK i pijaczek w srodku.

 6. Przesiadł się „krwisty bukiet” z furmanki na jeździdło i po pijaku zapomniał, że jeździdło ma „kierownik” , a nie lejce. Te BMW to teraz najtańsze, używane furmanki na zachodzie europy. Każdy się tego za grosze pozbywa. Rolnik wszystko przyjmie – tak jak dopłaty do gnoju !

 7. Pilnie kupię komputer pokładowy BMW do zarządzania kierunkowskazami oraz sterowniki kierunków.
  Niestety kupiłem BWM seria Bida Edition i tam nie ma.

Kursy walut

 • USD 4.3258zł 0.01%
 • GBP 5.3609zł 0.19%
 • EUR 4.716zł 0.18%
 • CHF 4.7054zł 0.2%

Polub nas