690 680 960

Wysiadł z autobusu i powiedział, że idzie skończyć ze swoim życiem. Szukają go policjanci

Policjanci z VII komisariatu w Lublinie poszukują mężczyzny, który dziś rano wysiadając z autobusu linii nr 8 przy ul. Lipskiej w Lublinie oznajmił pasażerowi, że idzie skończyć ze swoim życiem.

Jak informują policjanci, zachodzi obawa o zdrowie i życie poszukiwanego mężczyzny. Mundurowi bazując jedynie na przekazanym opisie wyglądu mężczyzny, przeczesują ogródki działkowe, pobliskie ulice i torowisko w rejonie ul. Janowskiej. Do działań zaangażowano także przewodnika z psem służbowym.

Poszukiwany jest mężczyzna w wieku około 50-60 lat, ubrany w czerwoną kurtkę, niebieskie dżinsy i szarą czapkę. Przy sobie posiada szarą torbę.

Ktokolwiek widział opisywanego mężczyznę, proszony jest o kontakt z KP VII w Lublinie pod nr tel. 81 535-49-20, telefon alarmowy 112 lub kontakt z najbliższą jednostką Policji.

(fot. Policja Lublin)

19 komentarzy

 1. I po co się chwalił ? teraz nie dadzą mu spokojnie spelnić swoich zamiarów

 2. Krzysztof,, Ochota,,

  Ktoś, kto zamierza uciec ze Świata trójwymiarowego na poważnie, nie trąbi publicznie nikomu o tym. Ten załamany człowiek…. To…. Taka ryzykowna gierka, która czasem śmiercią się kończy. Ale należy mu pomóc, albo powinno mu się pomóc dużo wcześniej. Ludzie powinni się wspierać.

 3. I miał słuszną rację idzie i poszedł wolno mu..

 4. chce ze sobą skończyć to niech skończy,po co mu przeszkadzać

  • Ty też tak zareagujesz jak tu gdy twoje dziecko czy brat tak ci powiedzą? Jak rtak to znaczy, że nie jesteś zdrowy na umyśle. I lepiej od razu do psychiatry bo z czasem możesz stanowić zagrożenie dla innych

   • ludźmi trzeba się interesować na co dzień, a nie od święta.od tego są bliscy. jak komuś bardzo doskwiera samotność i nie może nawiązać z nikim żadnych relacji, to co mu z takiego życia? chce skończyć, to niech kończy. ktoś śmiertelnie chory, kogo boli każdy oddech, ma moralne prawo do eutanazji – tego gościa też życie boli, tylko inaczej, a eutanazję może przeprowadzić sam.
    druga kwestia, że jak ktoś chce się zabić, to się zabija, jak chce powiedzieć, że mu ciężko, to mówi o samobójstwie. bardzo duża szansa, że nic sobie nie zrobi.
    jak go znajdą żywego, to się z nim zaprzyjaźnij i nie wypisuj tu farmazonów z bajek disneya. „rzućmy wszystko i pomagajmy” – a sam pomagasz? przygarnąłeś bezdomnego? dajesz jałmużnę żebrakom? jak mnie wqrw… takie kołczo-pieprzenie hipokrytów!

 5. Jeden walczy o życie, drugi sam rezygnuje.

 6. Nie poszedł za nim?

  • nie. żeby pójść, musiałoby mu zależeć na 100%, żeby to olać na 0%. a zależało mu na 50% – czyli „nie odstąpię od tego, co miałem zrobić i gdzie miałem pojechać, bo niby chcę pomóc, ale szkoda mi czasu i wysiłku, lepiej jak poszuka go kilkadziesiąt osób przez 3 dni”

   • Może sam był w szoku, nie każdy słyszy coś takiego codziennie. Zanim dotarło do niego o czym mówił ten człowiek to mineła chwila. Autobus odjechał. Nie można atakować człowieka i zarzucać mu obojętności. Czasem reakcja niestety jest wydłużona.

    • oj głupotki piszesz. jak trzeba być słabym, żeby „zszokowała” wiadomość obcej osoby, że ta idzie się zabić. zszokować może przystawienie noża do gardła, że ktoś mnie chce zabić, ale słowa obcego? pewnie jesteś tak samo słaba i wystraszona życiem, jak ten nastolatek. cieniasy nieprzystosowane

     • Byś się zdziwił jaka jestem słaba. Słaba to być może jest Twoja pani jeśli taka w ogóle jest. :)))

     • Poza tym przed nazwaniem kogoś cieniasem, proponuję przeczytać regulamin bo za nazywanie ludzi cieniasami można nieźle beknąć a tym samym przekonać się jakie to wystraszone babki na lublin.112 siedzą.

  • moze wysiadał na nastepnym

  • Z tego co mi wiadomo to pasażerem był niepełnoletni chłopak. I tak szacunek, że tak wiele zrobił.

 7. Krzysztof,, Ochota,,

  Ten problem powinien być rozwiązany na bieżąco i dotyczy tylko osób tam obecnych. W chwili obecnej to już przeszłość. Ludzie powinni reagować na bieżąco, nie czekać, mieli okazję się wykazać zamiast teraz pisać komentarze. Każdy obywatel powinien być uprawniony do do działania na rzecz,, dobra,,

 8. A gdzie monitoring z autobusu

 9. Jak ktos chce coś zrobić to zrobi. A ten coś zakombinowal

Kursy walut

 • USD 3.991zł 0.25%
 • GBP 5.0557zł 0.41%
 • EUR 4.3494zł 0%
 • CHF 4.567zł 0.35%

Polub nas