690 680 960

Przed przejściem dla pieszych wjechał w hondę. Zderzenie dwóch aut w Lublinie (zdjęcia)

Dwa samochody osobowe zderzyły się przed przejściem dla pieszych. Na szczęście nikt nie ucierpiał. Zablokowany jest jeden pas jezdni.

Do zdarzenia doszło w piątek wieczorem na ul. Dywizjonu 303 w Lublinie. Na wysokości ul. Nadrzecznej zderzyły się dwa samochody osobowe: kia i honda.

Jak nam przekazano, oba pojazdy poruszały się w tym samym kierunku, w stronę ul. Kunickiego. Przed przejściem dla pieszych kierowca kii wjechał w znajdującą się przed nim hondę.

Podróżujące pojazdami osoby nie odniosły obrażeń ciała. Uczestnicy kolizji oczekują teraz na przyjazd funkcjonariuszy drogówki. Występują niewielkie utrudnienia w ruchu.

(fot. lublin112, nadesłane)

10 komentarzy

 1. … bo tam wszyscy zapier…… ze zgórki … a tu pdp !

 2. a inni pod górkie cisną i też pdp!

 3. Suv za suv-em za-suvał i zasunął w suva

 4. Ten ubrany na czarno, oczywiście bez kamizelki, wczoraj pouczał na forum, co do konieczności noszenie kamizelek odblaskowych.

 5. Franiu, ciekawe rzeczy prawisz, weź mi chłopie pokaż podstawę prawną zakazującą noszenia czarnego stroju w ruchu drogowym, i drugą, która nakazuje noszenie kamizelki w terenie zabudowanym – podkreślam W TERENIE ZABUDOWANYM, nie poza nim… Kolejny spec od ruchu, który jeszcze wczoraj był specem od czegoś innego…

 6. Kiedy w końcu policja zacznie wlepiać mandaty za jazdę na zderzaku?

  • A kto powiedział, że jechali sobie na zderzaku? Wywnioskowałeś to że zdjęć PO zdarzeniu? Czy bykes na miejscu i widziałeś całe zdarzenie?

Dodaj komentarz

Kursy walut

 • USD 4.1887zł -0.18%
 • GBP 5.2109zł -0.04%
 • EUR 4.479zł -0.25%
 • CHF 4.6211zł -0.19%

Polub nas