Czwartek, 22 lutego 202422/02/2024
690 680 960
690 680 960

Przed policjantami schował się z narkotykami w belach słomy. Zapomniał, że widać mu było nogi

Parczewscy policjanci udali się do jednego z domów z powodu awantury z udziałem 28-latka. Kiedy mundurowi jechali na miejsce, mężczyzna ukrył się przed nimi na łące w belach słomy. Jak się okazało, miał przy sobie narkotyki.

W niedzielę po godzinie 19.00 parczewscy policjanci otrzymali telefoniczne zgłoszenie o trwającej awanturze domowej. Do zdarzenia miało dojść w jednym z domów w gminie Jabłoń.

– Na miejscu policjanci zastali zgłaszającą, która potwierdziła, że chwilę wcześniej posprzeczała się ze swoim mężem. Mężczyzna przed przybyciem policjantów uciekł z domu. Funkcjonariusze dokonali szczegółowej penetracji terenu i znaleźli 28-latka, który ukrył się przed nimi na pobliskiej łące pod belami słomy, spod których wystawały tylko nogi. 28-latek był bardzo pobudzony – informuje sierżant sztabowy Anna Borowik z parczewskiej Policji.

Podczas kontroli osobistej mężczyzny policjanci ujawnili przy 28-latku narkotyki. Co więcej, 28-latek został poddany badaniu na zawartość alkoholu, okazało się, że miał go w organizmie ponad 1,5 promila. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Wkrótce zajmie się nim sąd.

5 komentarzy

  1. a jakby mu te styrte podpolić?

  2. Hahahahahsh ale łeb ?

  3. Zapomniał, że widać mu było nogi

    ?‍♀️ zapomniał? ale zabawne, ktoś tam niezły śmieszek
    trzymajcie poziom

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo