Czwartek, 18 kwietnia 202418/04/2024
690 680 960
690 680 960

Przed kontrolą drogową palili marihuanę. W pojeździe policjanci znaleźli mefedron

W miniony czwartek policjanci z Żółkiewki zatrzymali trzech mężczyzn podróżujących volkswagenem. W kontrolowanym pojeździe mundurowi znaleźli mefedron.

Do zdarzenia doszło w miniony czwartek około godziny 23. Policjanci z Żółkiewki zatrzymali do kontroli pojazd marki Volkswagen, autem kierował 22-latek z gminy Werbkowice.

Wraz z mężczyzną podróżowało dwóch pasażerów w wieku 23 i 20 lat. W trakcie kontroli młodzi mężczyźni nienaturalnie zachowywali się. Policjanci w schowku samochodu znaleźli woreczek z białą substancją. Po sprawdzeniu testerem okazało się, że był to mefedron. Ponadto w saszetce należącej do 23-laka mundurowi ujawnili susz roślinny koloru brunatnego.

Mężczyźni przyznali się funkcjonariuszom, iż przed kontrolą drogową palili marihuanę. Kierujący volkswagenem był trzeźwy. Pobrano od niego krew do badań celem sprawdzenia czy prowadził pojazd będąc pod wpływem środków odurzających. Wszyscy mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Funkcjonariusze sprawdzają do kogo należały zabronione substancje.

(fot. Policja Krasnystaw)

Jeden komentarz

  1. trzeba było se wódki kupić to nikt by się nie czepiał. wódka jeszcze nikogo nie zabiła

Z kraju