Przed komisariatem, na oczach funkcjonariuszy staranował bariery i znak. Kierowca BMW był pijany (zdjęcia)

Nie dość, że przed komisariatem, to jeszcze tuż obok radiowozu z funkcjonariuszami Oddziału Prewencji, pijany kierowca staranował infrastrukturę drogową. Zanim zdołał się zorientować, co narobił, stali już obok niego policjanci.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 21 na ul. Hutniczej w Lublinie. Jak wstępnie ustalono, kierujący BMW mężczyzna jechał od strony ul. Mełgiewskiej. Na łuku jezdni, na wysokości komisariatu, stracił panowanie nad pojazdem.

Auto wpadło w poślizg po czym staranowało barierki dzielące jezdnie i uderzyło w znak drogowy. Wszystko wydarzyło się na tuż obok radiowozu funkcjonariuszy Oddziału Prewencji. Policjanci od razu wyczuli od kierowcy woń alkoholu.

Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał blisko promila alkoholu w organizmie. Za kierowanie samochodem po pijanemu grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.

(fot. lublin112.pl)

28 komentarzy

  1. Szkoda że Ci policjanci go nie złapali a jedynie pozbierali to co zostało po tym jak się rozwalił włącznie z nim. Tak by premia wpadła a tak 🙁 to jak by znaleźli włamywacza śpiącego na miejscu włamu z kartką informacyjną. Tak czy tak jednego pijaka mniej za kiero

  2. Do „P.n”. A co Cie leszczu tak za każdym razem boli, że ktoś nabył auto marki BMW i takim jeździ. Dużo nienawiści jest na tym forum i pogardy jedynie ze względu na posiadane auto.Kompleksy leczy sie u specjalisty a nie w internecie.

  3. nie wiem czego szkoda bo auto klasy średniej , nie wiem co odbija pajacom w BMW , za działke nad jeziorem wiecej dałem jak ta kupa złomu jak to napisała Pani kiedyś w gumofilcach na szpileczkach jakiś niedorozwój w BMW na podryw woził ja po mieście , gość miał mózg wielkości gałki zmiany biegów , myślał ,że chyba się skusi na pajaca ha ha ….

    • Zgadzam się z Tobą w 100% , troszeczkę większy rolnik jeździ dajmy na to Fendem 936 który bagatela kosztuje 1 banieczkę i 200 tysi netto , a te pajace się beemkami podniecają za parę groszy. Ale pogadaj z takim jakie on to fele ma , bodaj tochę……

  4. Bmki mają prostacy

  5. Gamoń się teraz za pusty łeb trzyma gratulacje

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Rusza kolejny cykl wykładów otwartych z historii sztuki. I ty możesz wziąć w nich bezpłatnie udział
Dożynki w mieście, czyli Dożynkowe Jarmarki Lubelskie
Startuje Lubelski Festiwal Nauki. Będzie specjalny pokaz na placu Litewskim oraz Piknik Naukowy
Na zamku lubelskim i zamkowych błoniach odbędzie się weekend z archeologią
Jarmark Firlejowski, czyli dawne dworskie i rycerskie tradycje z czasów świetności magnackiego rodu