Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Przechodziła na drugą stronę ulicy. Na przejściu wjechał w nią kierowca opla (foto)

Rano w Lublinie doszło do groźnego wypadku. Kierowca opla wjechał w przechodzącą przez jezdnię kobietę. Piesza trafiła do szpitala.

Do wypadku doszło w poniedziałek rano na ul. Choiny w Lublinie. Kobieta została potrącona przez samochód osobowy. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący oplem mężczyzna poruszał się w kierunku Jakubowic Konińskich. Na oznakowanym przejściu dla pieszych wjechał w kobietę, która przechodziła na drugą stronę jezdni.

Poszkodowana z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(fot. nadesłane)

25 komentarzy

 1. Franio naczelny multitroll na lublin112
  Chłopek roztropek nie widział przejść na ulicy Choiny i bezpodstawnie oskarża projektanta, bo cymbał nie wie, że na większości z nich bez świateł jest tam labirynt. A i tak zombi z wzrokiem wyłupionym w ekran smartfona lezie na rzeź, bo ma pierwszeństwo…

  • Typowy Janusz
   Jesteś spokrewniony z potencjalnym zabójcą?
   Twój komentarz jest nie na temat

  • Januszek przeczytaj jeszcze raz mój post, tylko z zrozumieniem.
   Świateł nie ma na skrzyżowaniach, na rondach…

 2. Kierowcy zabrać papiery. A piesza jak to piesza. Powinna wejść dopiero jak się upewni, że kierowca się zatrzyma…

 3. Przepisy ruchu drogowego są od czapy. Takie gnioty, że wstyd. Trzeba pisać je na nowo i po konsultacjach ze znawcami tematu.

Z kraju