Wtorek, 21 maja 202421/05/2024
690 680 960
690 680 960

Protestujący w Kraśniku rolnicy będą czasowo przepuszczać pojazdy. Jednak tylko na „starej” trasie

Dziś po południu protestujący rolnicy poinformowali, że czasowo ruch na „starej” trasie Lublin – Kraśnik będzie wznawiany. Kierowcy powinni patrzeć na zegarek, aby nie utknąć.

50 komentarzy

  1. Niedługo może dość do tragedii , może jakiś kierowca się wkurzy i rozjedzie jakiegoś debila na drodze , może reszta otrzeźwieje wtedy .

    • Może wtedy dojdzie do samosądu i każdy, kto będzie się uważał za „wyższego” od tych rolników pójdzie po rozum do łba?

  2. Niech stoją nawet rok , uważam że przez to w jaki sposób protestują nie należy im się pomoc. Wcześniej ich wspierałem ale forma protestów sprawiła że zmieniłem zdanie. Nie przepuszczanie karetek , straży pożarnej , utrudnianie ludziom dojazd do pracy, czy lekarza sprawia ze uwazam ze nie nalezy sie nad nimi litować , tylko pędzić i w głupie ryje lać.

  3. Zobże bedzie niedługo 300 zł za tone i dobrze. Niech kwiczą. Posłuchali PiS ze bedzie drozej bo wojna to teraz maja. Jak to mówią chytry dwa razy traci.

  4. Niech sobie protestują pod sejmem a nie blokują drogi barany. Utrudniają życie normalnym ludziom i jeszcze oczekują poparcia. Policja powinna usuwać blokady dróg, nie po to inwestuje się pieniądze z naszych podatków żeby ktoś swoimi żalami drogę blokował.

  5. To już solidne przegięcie, że przez tydzień policja nie może zrobić z tym porządku. Niech ćwoki wracają do chlewów.

  6. a panowie rolnicy czemu zakupy w biedronce robicie a ubrania od bulgarow To wam nie przeszkadza KIJ ma dwa konc

Dodaj komentarz