Czwartek, 30 maja 202430/05/2024
690 680 960
690 680 960

Protestujący w Kraśniku rolnicy będą czasowo przepuszczać pojazdy. Jednak tylko na „starej” trasie

Dziś po południu protestujący rolnicy poinformowali, że czasowo ruch na „starej” trasie Lublin – Kraśnik będzie wznawiany. Kierowcy powinni patrzeć na zegarek, aby nie utknąć.

50 komentarzy

 1. Dostaną dopłatę do skupu i gozik warte ich zdrowa żywność

 2. Przeginają. Komu na złość robią? Politykom nie. Tylko ludziom. Kozy paść a nie ludziom dokuczają.

 3. „Dziś po południu odbyły się w tej sprawie rozmowy z policją. Podczas spotkania uzgodniono, że pojazdy będą czasowo przepuszczane. Jednak tylko na „starej” trasie. Ekspresówka pozostanie w dalszym ciągu zablokowana”. To już przekracza wszelkie granice… DO GNOJU!!!!!

  • Co za wieśniaki… , a jak ktoś jedzie na drugi koniec Polski z dzieckiem na badania? To weź pedałuj na około kilka godzin dłużej albo stój z dziećmi w korku. Co za pajace. Pod centrami dystrybucji, urzędami, spółkami skupującymi zboże to tam sobie protestujcie, a nie zwykłym ludziom dokuczacie. Jeszcze własnym sąsiadom. To już jest głupota. Ot takie pospolite ruszenie za 5 groszy.
   Jak ludzie mieli dla was jakiekolwiek poparcie to teraz spada ono do zera. Jednak Kraśnik to stan umysłu…

 4. Przytrzymac buraków sami zrezygnują tylko jak się ciepło zrobi,kasę dostaana od tyfusa to tłuste pyski schowają

 5. Pryskacie zielone jabłko a jutro zbieracie Czerwone aż się świeci tacy z was ekolodzy ,was gooowno obchodzi zdrowie tylko kasa .

 6. Kamiński i Wąsik to jest temat dla twardego elektoratu. Takimi akcjami i z takim pajacowaniem to nie przekonacie do siebie niezdecydowanych i centrum. Zobaczcie kto tam przyszedł. To tak jak w Konfederacji, było dobrze póki nie wylazł z szafy Korwin….
  Jedyne co was broni to te projekty gospodarcze i tylko tyle. Ale za mało jest osób, które znają historię Polski i potrafią wyciągać z niej wnioski. Reszta błędnie określa co jest mniejszym złem bo prostu nie wie, albo zapomniała i wogóle nie ma pojęcia co robiła PO, ale tez nie ma zamiaru tego wiedzieć….
  Przestańcie polaryzować wyborców i atakować PO. Zacznijcie być merytoryczni nawet jak mówicie, że Niemcy to wróg itd.
  Jesteście za bardzo butni. Jak wsadzili Kamińskiego i Wąsika było im powiedzieć chłopaki pomożemy wam ale posłami już nie jesteście i nie robić tego cyrku… To wam nie pomaga.
  I jak dalej widać dalej nie macie pomysłu na niezdecydowanych i młodszego elekoratu. To co mówił Czarnek o braku komunikacji to jest jeden z setek problemów. Nawet jakbyście komunikowali to zrobicie to w iście propagandowym stylu… Ludzie was nie lubią a wy się nawet nie zastanawiacie dlaczego….

 7. Protesty coraz dłuższe zamiast jednoczyć Polaków odnoszą odwrotny skutek – ze względu na przedłużające się utrudnienia dzielą. Chyba komuś zależy aby ten podział trwał dalej.

 8. Protest przy flaszce , przeciwko wszystkim normalnym ludziom. Te buraki nie przeszkadzają tym politykom co są winni takiej sytuacji , tyko nam wszystkim. Oni nas winią za to że nie mogą drogo sprzedać bo przeszkadzają nam nie tym co decydują. Dziwię się policji że pozwala na takie bezprawie, jestem rozczarowany rządami Tuska że na to pozawala. Pozwala na taka anarchię. Nie można pozwolić na blokowanie dróg ekspresowych , jak chcą protestować to niech stoją przy drodze a nie na drodze.

 9. Zapamiętamy wam te blokowania pazerne nieroby.

 10. Przeciwko komu oni protestują ? Wygląda że przeciw nam wszystkim, To nam utrudniają życie a nie politykom. Tych chamów trzeba po mordzie lać . Stoją na drodze i grzeją sobie kiełbaski i piją piwo a my musimy czekać. aż jaśnie pan ze słomą w butach przepuści nas do pracy.

Dodaj komentarz