Poważna awaria w T-Mobile. Problemy z połączeniami i Internetem

Czytelnicy zgłaszają nam, że od kilku godzin mają problemy z mobilnym Internetem oraz nawiązaniem połączeń w T-Mobile. Sieć uspokaja i informuje, że technicy pracują nad przywróceniem usług.

Od kilku godzin są spore problemy z połączeniem w sieci T-Mobile, zaś internet mobilny jest nieosiągalny w wielu miejscach w kraju a także za granicą. Jak informuje operator problemy z usługami T-Mobile są w całej Polsce i dotyczą głównie Internetu LTE. Jednak to nie jedyny problem sieci. Użytkownicy T-Mobile mają problemy z połączeniami komórkowymi, zgłoszeń na stronie operatora na Facebooku przybywa lawinowo. Przełączanie się na 3G, jak mówi komunikat T-Mobile, ma sprawić, ze sieć wróci do naszych telefonów, jednak jest to nieprawda bo przełączenia transmisji danych nie przynosi skutku.

Zanim sieć poinformowała o awarii minęło kilka godzin. Rozżaleni abonenci T-Mobile od kilku godzin pytają na Facebooku operatora kiedy problemy z połączeniem i siecią internetową zostaną usunięte.

Drodzy, potwierdzamy, że od kilkudziesięciu minut miejscowo możecie mieć kłopoty w korzystaniu z transmisji danych w LTE. Tymczasowo możecie się przełączyć do 3G – odczujecie poprawę, a tymczasem nasi technicy mocno pracują nad przywróceniem usług do zwykłego poziomu. Będziemy Wam dawać znać na bieżąco o postępach prac, więc nie ma potrzeby dzwonić do naszego Biura Obsługi Abonenta. Bardzo przepraszamy za wszelkie niedogodności!!! – brzmi komunikat T-Mobile na Facebooku.

Zgłoszenia o awarii docierają także z Anglii i Niemiec. Tam użytkownicy sieci mają problemy z nawiązaniem połączenia.

2016-07-12 01:14:17
(fot. ilustr. lublin112.pl)

Zobacz również

21 komentarzy

 1. I gdzie jest to The Best i najlepsza sieć jak Kot śpiewa a gdzie w D..ie,T-SRILE i PLEJ SREJ powinny całkiem paśc najgorsze sieci,nie ma jak stary bezawaryjny niezawodny PLUS

 2. A u mnie wczoraj spier…ił się kran. Awaria trwala jakieś 15 godzin i dwa piwa. Czy to już wojna?

  • Ja wiem – to wina Tuska!
   A tak bardziej serio 15 godzin się z jednym kranem pie_lić? To trzeba mieć talent! 😀

   • To nie był byle jaki kran…

    • Bo piwo było na początku awarii i nie było jak pojechać po części. Proste?

     • Zwracam honor.
      Mnie ratuje masa – po 2 zwykłych piwach po 5 godzinach mógłbym siąść, żeby gdzieś do sklepu z hydrauliką (nie mylić z marketem budowlanym, bo tam drogo) podjechać.

 3. słyszałem że problemy były, kumpel się dziś skarżył, ale sam jestem w t-mobile’owym tym prostym abonamencie bez zwyżek i zasięg był słabszy może faktycznie ale nic poza tym i nic tak super uciążliwego. ponoć w gratisie za awarie dają gb netu, prawda to?

 4. no prawda, też mam w t-mobile ten abonamencik, i też trafiłam na tę ich awarię ale własnie można od nich w ramach pocieszenia po tym fakcie dostać dodatkowe gigbajty info u nich już. fajnie że to zrobili, bo do tej pory mega jestem zadowolona że nie musze kosmicznych rachunków płacić a telefon śmiga świetnie

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7816zł -0.43%
  • GBP 5.2474zł 0.46%
  • EUR 4.5474zł -0.02%
  • CHF 4.1348zł 0.17%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja