Lublin: Zderzenie skody z renaultem na al. Piłsudskiego

Na szczęście nikt nie doznał obrażeń ciała w wieczornym zderzeniu dwóch aut na al. Piłsudskiego. Przyczyną było wymuszenie pierwszeństwa przejazdu.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek o godzinie 18:55 na ulicy Piłsudskiego w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ulicą Dolną Panny Marii zderzyły się dwa samochody osobowe: skoda i renault. Na miejscu interweniowała policja i straż pożarna.

Jak ustalili funkcjonariusze lubelskiej drogówki, kierująca skodą kobieta wykonując manewr skrętu w lewo, wymusiła pierwszeństwo przejazdu na jadącym w kierunku ulicy Lipowej renaulcie. Na szczęście pomimo znacznych uszkodzeń pojazdów, podróżujące nimi osoby nie doznały obrażeń ciała.

Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Sprawczyni została ukarana mandatem karnym w kwocie 500 złotych. Przez ponad godzinę występowały utrudnienia w ruchu.(fot. nadesłane – Łukasz- DZIĘKUJEMY!)
2016-07-11 23:24:00

Zobacz również

16 komentarzy

 1. czemu aż 500? Może taxidriver ładnie zasuwał…?

 2. znafcy ci odpowiedzą; mógł zapierniczać ile fabryka dała a sprawcą jest niewiasta, co nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i na dodatek, mogła się stawiać i za dużo gęgać.Pewnie stąd to 500

  • Kilikili łup cup - bęc

   Niezbyt składnie opisałeś to „lukaszu”, ale agentka towarzyska, rację masz! 😆

 3. Jak zawsze, największa zaraza ulic czyli złotówy… W sumie po łapanych woźnicach z mpk (nie wszyscy ale zdecydowana większość) najgorsza grupa kierowców.

  • jeżeli uważacie, że taksówkarze to najgorsza grupa kierowców, to bardzo wasz proszę w święta, imprezy oraz Sylwestra zapierniczajcie do gości lub lokali z buciorka i nie wydzwaniajcie za taksówką!!!

   • Jasio Wawelkiewicz

    Tak znowu wielkiej łaski nie robicie , mili „sałaciarze” (oraz „złotówy”) – wszak płacimy Wam i to wcale nie mało.
    Jak chcecie zarobić to musicie jeździć, byle zgodnie z przepisami (też bez łaski)

    • Haha ha ha a ty pewnie najwiecej płacisz ? przejedziesz sie raz na pół roku za 10 zł ( jak sie we dwóch z chłopakiem zrzucicie) i udajesz
     ” biznesmana” ha ha ha a jesteś zwykłym kondonem i gownozjadem….. Ha ha ha

    • Piotr z Lublina

     Tak się misiu kolorowy składa że w naszym mieście taksówki są jedne z najtańszych w Polsce. Popatrz sobie na ceny w innych miastach i to nie tylko dużych ale i tych mniejszych od Lublina. W takim Radomiu, dzienna taryfa jest równa Lubelskiej nocnej. Więc nie gadaj że tak tyle płacisz w Lublinie bo gadasz jak potłuczony. A za darmo nikt nie będzie Twojej zapijaczonej gęby wozić.

 4. Ale wy dziwni jesteście. Zauważcie ile jest wypadków z udziałem taksówek ale ile z normalnymi użytkownikami dróg „osobówek” to jest znikomy procent. Sam jeżdże taksówka i bardzo często muszę uważać na was w ostatniej chwili wychamować żebyście we mnie nie wjechali bo przepisów nie znacie albo się zagapicie bo to wy jestescie krolami szos.

  • Ta wystarczy popatrzeć jak co drugi zawraca na podwójnej ciągłej koło katedry na Królewskiej. Ale co tam, im wolno !!

   • Piotr z Lublina

    Zawracają tam owszem, ale na przerywanej… Zwróć uwagę że są tam wjazdy do bram kamienic i w tych miejscach są przerywane linie.

 5. Taksówkarz to kolego jezdzi najlepiej bo jezdzi codziennie a nie jak Ty od niedzieli jak Ci na wahe zostanie z twojej marnej robociny mistrzu wszystkioch dyscyplin .

  • hehehehe tośmy się pośmiali. Największa zaraza która myśli że dalej jeździ pojazdem uprzywilejowanym…

 6. Na egzaminie wszyscy potulnie puszczają autobusy mpk.Po egzaminie wszyscy twierdzą że im wymusił.Czegoś tu nie rozumiem,czy dzisiejsze główki są zdolne tylko do 2 tygodniowego zapamiętywania?

 7. hehe taxówka się zderzyła hehe haha:)

 8. Baby na drogach to największa zaraza-pierwsza po kodowcach !!!!!!

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.9016zł 0.47%
  • GBP 4.9802zł 0.68%
  • EUR 4.5477zł 0.45%
  • CHF 4.2095zł 0.23%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Fura z kapelą na pokładzie znów wyruszy w drogę. Odwiedzi kilkanaście miejscowości
  Rusza nabór do drużyny Tytanów Lublin
  Festyn Osiedlowy XIX Dzień Węglina
  Teatralny Weekend w Lublinie (PROGRAM)
  Pole obsadzone ziemniakami czeka. W skansenie odbędą się wykopki