Czwartek, 30 maja 202430/05/2024
690 680 960
690 680 960

Prezydent stawia weto ustawie okołobudżetowej. Padły słowa łamaniu konstytucji

W środę Sejm i Senat przyjęły ustawę okołobudżetową na rok 2024, oraz nowelizację tegorocznej ustawy okołobudżetowej. Dziś Andrzej Duda poinformował, że zostanie ona przez niego zawetowana.

74 komentarze

 1. Mucha co ją fryzjer r...

  Nie pucz kiedy odjade

 2. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chichot Losu

  Po Świętach złoży do Sejmu własny projekt w tej sprawie, to po jaki „uj”, utrzymywać nam Sejm wraz z jego biurami i strażą marszałkowską, jak Duduś jednoosobowo, sam, solo uchwali budżet.
  No chyba, że odpali stosowne cołaski rządzącemu Polską Episkopatowi Polski, to mu w tym Żyd, król Polski choć odrobinę pomoże.

 3. Witam jak teraz ewidentnie widać że Polska to nie ma prezydenta ma tylko jego polityczna sluzalcza atrapę która na każdym możliwym kroku robi coraz większego błazna Już nawet na zachodzie nikt z tym niby prezydentem nie chce rozmawiać

  • Na zachodzie nikt z tym niby prezydentem nie chce rozmawiać, bo nie chce im się uczyć polskiego, ukraińskiego i hebrajskiego, którymi to językami biegle mówi nasz pan prezydent.

  • Pan prezydent prawdziwy Polak patriota nie szwabski sługus.

 4. Nie ma budżetu, nie ma rządu…I przedterminowe wybory…proste?

 5. Sługus przegranej partii. PiS już się skończył a nasz prezydent widocznie chce się skończyć razem z Jarkiem

 6. rudy pomiot w Polsce to tragedia

 7. On jako prezydent już dawno się pogrąża a jako prawnik jest skończony od kiedy zaczął ignorować prawo i być sluzalczym pieskiem Kaczyńskiego paranoika Przykre to ale nawet na zachodzie się śmieją z tego naszego niby prezydenta

 8. Endrju za to veto już dostał zaproszenie na imprezkę do Dąbrowy. Do swoich ziomków.

 9. Prezydent po prostu przestrzega konstytucji co dla ryżego szwaba jest to obce.

  • O tak, i to jak przestrzega! A pierwszym aktem, zarządzonej przez posła Kaczyńskiego, komedii z owym przestrzeganiem Konstytucji była szopka z tzw. Rządem Morawieckiego. Tyle że gra na nieuchwalenie budżetu i nowe wybory może skończyć się dla PiS-u jeszcze gorzeĵ niż ostatnie wybory. Np. frekwencja 87,69%, PiS 33,51%?????

 10. Podobno rudy ze złości wyrwał sobie wszystkie włosy

Dodaj komentarz

Wiadomości z info112