Wtorek, 23 czerwca 202623/06/2026
690 680 960
690 680 960

24 komentarze

  1. Brawo strażacy! Wielkie DZIĘKI! przecież mogłoby się to skończyć tragicznie.. Dzięki stokrotne chłopaki!

  2. A gdzie była instalacja odgromowa? Ze stanem technicznym budynków w skansenie od dawna jest bardzo źle. To co bliżej wejścia jest jako tako im dalej tym gorzej.

Z kraju

Lubelski biznes

Biznes i handel

Sport

Polityka

Społeczeństwo

Zdrowie i styl życia

Nauka i technologia