Środa, 28 lutego 202428/02/2024
690 680 960
690 680 960

Pożar drewnianego budynku w Bochotnicy. Z ogniem walczy kilka zastępów straży pożarnej

W sobotę po południu w Bochotnicy doszło do pożaru niezamieszkałego budynku. Na miejscu działania prowadzi kilka zastępów straży pożarnej.

Do pożaru doszło w sobotę około godziny 13 w Bochotnicy. Strażacy otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że ogniem objęty jest jeden z niezamieszkałych budynków.

Na miejscu interweniowało kilka zastępów straży pożarnej z terenu powiatu puławskiego. Obecnie trwa akcja gaśnicza, nie ma informacji o osobach poszkodowanych.

Po ugaszeniu ognia strażacy przystąpią do przeszukania pogorzeliska, a także ustalania okoliczności pojawienia się ognia. W rejonie działań gaśniczych występują utrudnienia w ruchu, jeden pas jest zablokowany.

(fot. nadesłane)

2 komentarze

  1. Rozbiórka zgodnie z przepisami może inwestora do bankructwa doprowadzić. A jedna iskierka i państwowa straż pożarna sama bosakami rozbierze . Miód interes

  2. To w ciągu ostatniego miesiąca 5 pożar w okolicy. A w ciągu ostatnich 2 tygodni trzeci w rejonie 3 km Kazimierz – Bochotnica, dwa budynki niezamieszkałe i stodoła w centrum Bochotnicy. Mam nadzieję, że policja nie tylko zaleca spokój ale prowadzi też INTENSTWNE śledztwo.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo