690 680 960

Mężczyzna poszkodowany w trakcie wycinki drzew. Interweniował śmigłowiec LPR (zdjęcia)

W sobotę rano w Bezwoli doszło do wypadku podczas wycinki drzew. Na miejscu interweniował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, jedna osoba z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło w sobotę przed godziną 10 w Bezwoli w powiecie radzyńskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku podczas wycinki drzew. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego, policja, a także zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Jak nam przekazano, w kompleksie leśnym jeden z mężczyzn doznał obrażeń ciała w trakcie wycinki drzew. Poszkodowany 42-latek został przetransportowany do szpitala.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Na miejscu działania prowadzili strażacy z Radzynia Podlaskiego i z Jednostki Wojskowej z Bezwoli.

(fot. PSP Radzyń Podlaski)

Kursy walut

  • USD 4.4827zł -0.63%
  • GBP 5.4185zł -0.57%
  • EUR 4.6835zł -0.1%
  • CHF 4.7555zł -0.36%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie