Środa, 28 lutego 202428/02/2024
690 680 960
690 680 960

Poważny wypadek w Świdniku. Trwa resuscytacja krążeniowo-oddechowa jednego z uczestników (zdjęcia)

We wtorek po południu na jednym ze skrzyżowań w Świdniku doszło do groźnego wypadku. Cały czas na miejscu trwa akcja ratunkowa, występują utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło we wtorek po godzinie 13.00 w Świdniku na skrzyżowaniu ulic: Kusocińskiego i Legionów Polskich z ul. Jarzębinową w Krępcu. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych. Na miejscu interweniowały zespoły ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, iż kierujący audi mężczyzna wjeżdżając na skrzyżowanie nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, w wyniku tego doprowadził do zderzenia z renaultem. Wytrącony z toru jazdy renault wypadł z drogi i zatrzymał się na polu.

Obecnie cały czas trwa akcja ratunkowa. Jak nam przekazano, ratownicy prowadzą resuscytację krążeniowo-oddechową mężczyzny z audi. Kierowcę renaulta przetransportowano już do szpitala, doznał on m.in. urazu nogi.

Policjanci prowadzą czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności tego zdarzenia. W rejonie wypadku występują utrudnienia z przejazdem.

32 komentarze

  1. Dziwne że w audi poduszki nie wystrzeliły przy takim dosyć mocnym zderzeniu z przodu auta .

  2. Jak widze aŁdi lub bmfu to wjeżdżam do rowu lub w krzaki i czekam aż sobie pojadą.

  3. A gdzie to niby w Świdniku „redaktorze”?

  4. Skrzyżowanie dróg gdzie jedną kierowcy uważają za pas startowy.

  5. Ci co jadą z pierwszeństwem traktują jezdnię jak pas startowy,ci co się włączają do ruchu mają bardzo krótki czas na wyjazd z podporządkowanej

  6. Dziadek z blokowiska na krzywej lasce

    Jarzębinowa jest w Świdniku ale i w Krepcu tam gdzie był wypadek.Wszystko dobrze opisane.

  7. Ulica Kusosińskiego też w KRĘPCU…

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo