Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Poważny incydent na strajku rolników. Wjechał w protestujących, jest kilku poszkodowanych

Trwa akcja służb ratunkowych na węźle w Kraśniku. Kierowca samochodu osobowego celowo miał wjechać w protestujących rolników.

113 komentarzy

 1. Dopiero teraz się opamiętali i blokują a jeszcze tak niedawno rolnicy przyjmowali pod swój dach Ukraińców i im pomagali a oni się z głupich Polaków śmieja.

  • Dlaczego nie robili blokad jak za poprzedników wielkie ilości były wwożone do Polski. Przecież magazyny zostały zapełnione za rządów PiS. Większość rolników na nich głosowała a teraz to wina Tuska. Typowa propaganda – przez kogo nakręcana? Odpowiedź nasuwa się sama. My z Ukrainy sprowadzamy towarów za 20 mld a wysyłamy do Ukrainy za ponad 32 mld. Oby te blokady się czkawką nie odbiły.

 2. A czy mieli odblaski w terenie niezabudowanym ? Jak nie to ukarać.

 3. A co oni robili na środku drogi? Trzeźwi chociaż?

 4. A co piesi robili w tym miejscu? Ukarać, jak nie potrafią się zachować.

 5. Proszę sprawdzić poglądy tego typa.

 6. Żebyście tak wszyscy ujadający piach żarli!! Nic was nie obchodzi na jakie dno zmierza nasz kraj!
  I nie! Rolnik nie obudził się dopiero teraz, bo w poprzednich latach też rolnicy protestowali! Juz zapomnieliście strajki górników? To właśnie ich rolnicy popierali dołączając się do strajku! A teraz górnicy Siedzą cicho! Nie przeszkadza im już jak widać utrata pracy, gdy zielony ład zamknie w końcu kopalnie. Mieszczuchy też otworzą oczy, ale dopiero jak im rządowe plusy nie wystarczą na przysłowiowe waciki.

  • No to gdzie protestujecie. Zamiast zjednac sobie ludzi to ich zniechęcacie. No proste, nie? Ktoś was bajeruje głupki a wy to łykacie jak pelikany. Jak was rząd, państwo, urzędnicy, politycy, właściciel spółek rolno spożywczych dymają to najlepiej zwykłych obywateli się czepić, nie? Hipokryci psia ich mać.
   Za to, to wam ludzie powinni codziennie nasyłać policje, że za głośno pracujecie na polu albo, że pijani traktorami jeździcie. Bo teraz to na to zasługujecie. Na Warszawe zasuwajcie, tam są ci co za wszyskie sznurki pociągają.
   Jak wy bałwany własnych sąsiadów blokujecie. To jak w przedpokoju postawić fotel i powiedziec reszcie rodziny, że nie pójdą do kibla, ani do kuchni, ani oglądać familiadę w salonie….

 7. To nie są biedni rolnicy , tylko cwaniacy na ciągnikach za 1.5mln zł . To co wyprawiają to się w głowie nie mieści , dla nich aby tylko była kasa, a rządzić może Putin.

 8. banda idiotow niech putina blokuja a nie normalnych kierowcow co kierowcy z ulic im pomoga do tuska puska jeechac

  • Banda kretynów w komentarzach co nie wiedzą po co ten protes a protesty są w całej unii europejskiej.

 9. Dość już tych blokad. Nie możecie zwyklym ludziom uniemozliwiac dotarcie do pracy, domu czy gdziekolwiek gdzie muszą się dostać. Mam juz dosyc nakladania drogi i czasu srednio ponad godzinę do pracy i z powrotem.
  Pozwę organizatorów blokady Wilkołazu i Kraśnika bo mam już serdecznie dość tych poronionych blokad i objazdow.

 10. Niech rolinicy/transportowcy sprawdzą swoje nagrania czy mają nagranego np: policjanta/policjantów którzy znajdują się blisko tego zdarzenia… bo jak kierowca taranuje ludzi a policjanci nie reagują i ci policjanci powinni dostać 25 lat więzienia.

Dodaj komentarz

Wiadomości z info112