Piątek, 12 kwietnia 202412/04/2024
690 680 960
690 680 960

Potrącił policjanta, próbował sforsować bramę Pałacu Prezydenckiego

We wtorek po południu kierowca pojazdu osobowego próbował sforsować bramę Pałacu Prezydenckiego i przedostać się na jego teren. Po drodze mężczyzna potrącił interweniującego policjanta.

Do zdarzenia doszło w godzinach popołudniowych w rejonie Pałacu Prezydenckiego. Kierowca pojazdu osobowego marki Volkswagen próbował sforsować zaporę i wjechać na teren Pałacu Prezydenckiego.

Chwilę wcześniej 36-latek jechał pod prąd ul. Focha. Policjanci próbowali zatrzymać pojazd, jednak kierowca potrącił funkcjonariusza i pojechał dalej. Samochód zatrzymał się na zaporze przy Pałacu Prezydenckim.

Ostatecznie mężczyzna został zatrzymany na Krakowskim Przedmieściu, niedaleko miejsca zdarzenia. Na chwilę obecną służby nie przekazują więcej szczegółów dotyczących zdarzenia.

(fot. polsatnews.pl)

16 komentarzy

 1. Zapory jak w Watch Dogs, jak by takie były na większości ulic, zapierdzielacze i szpanerzy w swoich wieświagenach i burakowozach nie mieli by już czym jeździć.

 2. To był zamach!

 3. Po treści artykułów w dniu dzisiejszym na Lublin112, wywnioskować można iż służby wywiadu amerykańskiego „tradycyjnymi metodami” chcą przekonać Polaków do opowiedzenia się po stronie rozpoczęcia kampanii zbrojnej przeciwko Iranowi. Tylko patrzeć jak w kolejnych tygodniach takich incydentów będzie więcej. Klasyka gatunku, z zaprowadzaniem demokracji i porządku w Syrii było podobnie.

  • Daleko idące wnioski… Zapomniałeś wspomnieć, że Titanic zatopili jezuici, piramidy zbudowały dinozaury, Ziemia jest płaska a Księżyc to tylko monumentalny hologram.

   Kopernik była kobietą. A Einstein był aroganckim rasistą i ksenofobem.

   Aaa, nieee… To ostatnie to jednak prawda 😉

  • Jeszcze jakieś ciekawe teorie spiskowe?…

  • Masz rację łófo. Cóż ta Ameryka takiego zrobiła dla nas polaków?

 4. ło matko, przecież na odległość widać, że to ukartowane żeby była równowaga z wydarzeniami w Gdańsku. Za kilka dni będzie jakiś incydent z pogróżkami albo „bąbą” podłożoną Błaszczakowi albo innemu Brudzińskiemu. A ten od San Escobar będzie drzeć japę „nie zabijajcie nas” Ciemny lud to kupi

 5. „Leci paralotniarz i bum w Pałac Kutury i Nauki.Amerykanin turysta patrzy i stwierdza :jaki kraj tacy terrości’Coś nasila się ostatnio mowa nienawiści.Ktoś kiedyś przyznał,że Polacy to naród waleczny i będzie za” kraj do ostatniej kropli krwi”,ale dajcie im władzę i sami się wykończą.Jak nie Pis to PO i na odwrót,A ja bym chciał taki co wyrówna zarobki do UE i co ?Znajdzie się?

  • Trza się wziąć do roboty a nie czekać aż się samo podniesie…

   • Idź i powiedz tą swoją sekwencje tym co zapitalają za 2 tys. lub mniej na m-c.Z nimi się pomądrzysz.

    • Nie masz co napisać? Wyświechtana formułka obrońców uciśnionych przez potwora kapitalizmu? I co chcesz przez to powiedzieć? Dwa słowa: polityka i ekonomia. Nie wszystko zależy od rządzących. i nie każdy może być Michałem Sołowowem. Nie ma chrzestnych wróżek z czarodziejskimi pałeczkami – masz łeb i ch**, to kombinuj.
     Fakt, czasem się (prawie) nic nie da zrobić. Jak masz jakąś radę dla takich ludzi – słuchamy…

    • Jak ci nie odpowiada 2 tys. to poszukaj innej lepiej płatnej pracy. Bądź bardziej aktywny, czynny, dynamiczny, dziarski, ekspansywny, energiczny, fertyczny, kreatywny, niespokojny, obrotny, ofensywny, pełen energii, pełen ikry, pełen inicjatywy, pełen temperamentu, pełen werwy, pełen wigoru, pełen zapału, pełen życia, pracowity jak wół, prężny, przedsiębiorczy, robotny, ruchliwy, sprężysty, twórczy, pragmatyczny, przedsiębiorczy, błyskotliwy, bystry, cwany, inteligentny, kuty na cztery nogi, łebski, nie w ciemię bity, przebiegły, przemyślny, rezolutny, szczwany i żwawy. Działaj, działaj, działaj jak sugerował prezydent!

     • I szamaj szczaw ,mirabelki lub weź kredyt.hahaha .A kto Ci Leokadio poda lekarstwo w szpitalu,a kto będzie uczył Twoje dzieci,a kto pilnował porządku,bo może jeszcze dojść do tego kto Cię obsłuży w sklepie.A ekonomia jest bardzo prosta jak dba się o swoich.Pozdrawiam.

 6. Wychodzi że to kolejny kretyn, niestety ale tam tak łatwo nieproszonym nie da się wejść czy wjechać.

 7. Ale się narobiło,wielkie mi halo…

 8. Dobrze,że nic się nie stało.Znowu byłaby żałoba narodowa,miesięcznice,trzeba by było stawiać pomniki i zwołać komisję śledczą.Takie rzeczy tylko w Polsce…

Wiadomości z info112