690 680 960

Potrącenie pieszej na pasach. Utrudnienia w ruchu na ul. Sowińskiego (zdjęcia)

Do drugiego dzisiaj wypadku doszło na ul. Sowińskiego w Lublinie. Obecnie zablokowany jest jeden pas ruchu, na miejscu pracują policjanci.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 17 na ul. Sowińskiego, w rejonie skrzyżowania z ul. Weteranów. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku z udziałem pieszej. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący pojazdem marki Renault, jadąc w kierunku al. Racławickich, potrącił znajdującą się na pasach młodą kobietę. Poszkodowana obywatelka Ukrainy z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala.

Obecnie zablokowany jest jeden pas ruchu, na miejscu pracują policjanci. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia. Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać do godziny 20.

Potrącenie pieszej na pasach. Utrudnienia w ruchu na ul. Sowińskiego (zdjęcia)

Potrącenie pieszej na pasach. Utrudnienia w ruchu na ul. Sowińskiego (zdjęcia)

Potrącenie pieszej na pasach. Utrudnienia w ruchu na ul. Sowińskiego (zdjęcia)

(fot. lublin112.pl)

27 komentarzy

 1. Może miasto doświetli przejścia dla pieszych a nie tylko zrzucić odpowiedzialność na kierowców

  • Chcą jeździć po obszarze który zamieszkują ludzie to muszą być odpowiedzialni za skutki swojej jazdy. Ciemno, nie widzisz , to ZWOLNIJ tak aby ciebie nic nie zaskoczyło, chociaż pieszy na przejściu dla pieszych jak może zskoczyc no jak. Kierowców ze wschodniej sciany nadal zaskakuje, policja musi wiecej wlepiać mandatów za zbyt szybką jazdę zwłaszcza przed pdp i ogólnie w terenie zabudowanym. Czas USPOKOIĆ się za kierownicą nerwusy zakomleksione.

   • Nie da sie jezdzić, żeby zwalniać do 30 km/h lrzy każdym skrzyżowaniu. Nie mamy obwodnic, trasy tranzytowe prowadzą często przez miasta, to by sparaliżowało ruch.
    Ale zawsze łatwiej zrzucić to na kierowców, niż zająć się budową infrastruktury.

 2. Wtargnęła?

 3. W ciemnogrodzie zwanym Lublinem przejścia są niedoświetlone nawet jadąc 30 km/ h. Lub oświetlone żółtym światłem jak na- bohaterów Monte casino , że widać przechodnia dopiero jak wchodzi na przejście

 4. Zmieniono przepisy, a pozostawiono całą infrastrukturę drogową bez zmian.Jest za duzo mpdp, w złych miejscach. Wielki chaos i ludzie pozostawieni sami sobie.

 5. Przejechać tamtędy wieczorem łatwo nie jest, ciemno, wąsko, oślepia jeden drugiego, pieszych zwyczajnie nie widać. Tam akurat przejścia powinny być doświetlone- przede wszystkim to przy wjezdzie w Weteranów i drugie między kładką a Głęboką

 6. Moim zdaniem do zdarzenia by nie doszło gdyby myślało chociaż jedno z nich.

 7. Sowińskiego to najgorzej oświetlona ulica po zmroku gdy pada to nic nie widać. Przejścia są za blisko skrzyżowania. Cud ze codziennie tam nie ma wypadków.

Kursy walut

 • USD 3.991zł 0.15%
 • GBP 5.0417zł -0.18%
 • EUR 4.3233zł -0.24%
 • CHF 4.5689zł 0.02%

Polub nas