690 680 960

Audi zderzyło się z seatem i fordem. Wśród poszkodowanych są dzieci, sprawca uciekł pieszo (zdjęcia)

Pięć osób zostało poszkodowanych w wypadku, jaki miał miejsce na wjeździe do Lublina od strony Świdnika. Na miejscu cały czas trwają działania strażaków, ratowników medycznych oraz policjantów.

Do wypadku doszło w środę około godziny 17:20 na al. Witosa w Lublinie. Na odcinku między strefą ekonomiczną a ul. Doświadczalną zderzyły się trzy samochody osobowe: audi, seat i ford. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący audi mężczyzna poruszał się od strony Świdnika. Na łuku jezdni stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się z jadącym tuż obok seatem. Następnie rozpędzone auto staranowało forda spychając go na słup latarni, po czym zatrzymało się kilkadziesiąt metrów dalej.

Sprawca wypadku, nie interesując się losem poszkodowanych, porzucił auto i uciekł pieszo. Fordem podróżowała rodzina z dziećmi. Maluchy zostały wyciągnięte z auta przez kierowcę, który zatrzymał się, widząc co się stało. Aby ewakuować pasażerkę, strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu ratownictwa drogowego. Następnie całą czwórkę przetransportowano do szpitala. Poszkodowany został też mężczyzna z seata.

Obecnie policjanci prowadzą czynności w sprawie zdarzenia. Zabezpieczane są ślady, trwają też poszukiwania kierowcy audi. Występują utrudnienia w ruchu.

(fot. lublin112, nadesłane – Paweł, Igor)

56 komentarzy

 1. A gdzie on ucieknie? w pole? Jak jest ranny to zemdleje i zamarznie. Chyba że zadzwoni po kogoś z rodziny poda lokalizacje to go domu odwiózą.

 2. Pijany, naćpaby lub poszukiwany przestępca…. Kamery przy wjeździe, na trasie przejazdu wskażą kierującego. Do mandatu, zabranie prawka powinny dojść odszkodowania dla ofiar wypadku. Sprawy cywilne i gość ma pozamiatane życie, rodzinę i przyszłość…. Wreszcie żarty się skończyły dla głupich, niedojrzałych chłopców!

 3. musi napić się pospieszył

 4. Miasto monitorowanej, a uciekiniera nie mogą namierzyć? Przecież to powinna być kwestia godziny. W innym przypadku namierzą go jako (albo przez) właściciela pojazdu. Tyle, że w tym czasie schowa się już w szafie, albo wersalce.

  Rozumiem, że można być w szoku po wypadku, a zwłaszcza jego spowodowaniu, niemniej jeżeli ktoś pozostawia rozbite auto i potencjalne ofiary na miejscu wypadku, a sam zwiewa czym prędzej, to automatycznie staje się podejrzany o wpływ alkoholu, narkotyków, tudzież inne kryminalne doświadczenia.

 5. Znajdą go z 3 promilami, a on tradycyjnie „Panie, ja wypiłem jedno piwo i to dopiero po wypadku, bo musiałem szok zapić”.

 6. Kryminał jak nic, współczuję poszkodowanym.

  Inwigilacja jest taka, że i tak go znajdą, a tak jakby pomógł to miałby okoliczności łagodzące.
  Ucieczka? Zmarnowane życie.

  • O tym co busa zepchnął na razie cisza.
   Wieczorka też znaleźć nie mogą.

   To pisLicja, oni kobity na strajku bić potrafią, skutego kajdankami zabić paralizatorem potrafią, staruszkę wytarmosić – to są zadania, którym spokojnie potrafi podołać ta formacja…

 7. Całe szczęście mamy wyższe mandaty, to i mniej pijanych od razu!
  Wiwat PiS!

  • Chociaż tak szczerze powiedziawszy, to te mandaty popieram, tylko tej rządzącej hołoty znieść nie mogę…

  • W tym przypadku to nie mandat będzie najgorszy, co najmniej 3 inne sprawy będą znacznie gorsze.

 8. No przecież wiadomo że go znajdą i pewnie karę będzie musiał ponieść.
  Po co tyle jadu w waszych wypowiedziach, tyle opluwania, tyle szczekania i zlozeczenia. Może był pijany, może nie. Jeżeli uciekł, to i tak na jedno wychodzi.
  Dla mnie, mimo że jest on sprawca tego wypadku to jest też jego ofiarą. Zmarnował sobie życie. Nikt nie chce być sprawcą wypadku, a jednak wypadki się zdarzają i najczęściej określany jest sprawca. Was też kiedyś może to spotkać i nie dostaniecie nigdy drugiej szansy. Czasu też nie cofnięcie, bo czas się słabo cofa!
  Dla tego dajcie sobie spokój. Przestańcie się odgrażać i opluwać.
  Macie prawo również do milczenia.
  Czasem lepiej milczeć.

 9. Audi i LSW cały czas tłumacze, że to parkowanie byle jakie i chamstwo i grubiaństwo nie bierze się z powietrza. Wyssane z mlekiem matki. KŁOPOTY.

  • Popatrz popatrz warszawka ? się odezwała co słoma z butów wyłazi . Jak to mówią chop ze wsi wyjdzie , ale wieś z chłopa nie . Nic nie pomoże . Kolejny rodowity lublinianin z korzeniami w podmiejskiej wiosce .

 10. KAŁDI i wypadek! Coż za nowość ! Mogę tylko rzec cztery zera na masce piąte za kieronicą!

Kursy walut

 • USD 4.3833zł 2.11%
 • GBP 5.2764zł 0.37%
 • EUR 4.7195zł 0.59%
 • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas