Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

Potrącenie pieszego na ul. Kunickiego w Lublinie. Są utrudnienia w ruchu (zdjęcia)

W sobotę rano na ul. Kunickiego w Lublinie doszło do wypadku z udziałem pieszego. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. W rejonie zdarzenia występują utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 11.00 na ul. Kunickiego, w rejonie skrzyżowania z ul. Matejki. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o potrąceniu mężczyzny przez samochód osobowy. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego i policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący audi mężczyzna poruszał się w kierunku Abramowic. Na oznakowanym przejściu dla pieszych wjechał w mężczyznę, który przechodził przez jezdnię ze strony prawej na lewą, względem kierunku jazdy audi.

Potrącony pieszy z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Zablokowany jest jeden pas jezdni.

41 komentarzy

 1. Tylko szkoda kierowcy z Aldi?

  • Szkoda, że nie potrafi kierować samochodem. Ale po tym wypadku problemem sam się rozwiąże, bo dostanie zakaz kierowania.

   • Masz rację a ten niedorozwinięty umysłowo pieszy następnym razem dwa razy się zastanowi czy lepiej mieć pierszeństwo i leżeć w szpitalu czy odpuścić i żyć zdrowo. Byłem tam jak leżał na jezdni. Skoro samochód jechał za szybko i nie hamował to po co właził na jezdnię? Bo miał pierszeństwo? No to postawił na swoim.

   • Człowieku Ty masz zaburzenia urejoniowe to da się leczyć

    • Remiku, mylisz się, to żadne zaburzenia…
     Jeżdżę codziennie i codziennie obserwuję takich z pierwszeństwem…
     Włazi na jezdnię nie rozglądając się, często ze łbem w telefonie, bo przecież na otrzymany sms trzeba odpisać bezzwłocznie.
     No i to przeświadczenie, że to inni muszą zadbać o bezpieczeństwo takiej ameby, Boże broń, nie ona sama.
     Przecież ona ma pierwszeństwo !!!

   • dobre Franiu 99% ludzi z zakazem jeżdzi dalej większość przepisowo bo wiadomo tylko Ci którzy skasowali samochód nie jeżdżą przez jakiś czas .

 2. Ważne, że pieszy miał pierwszeństwo

 3. Skoro pieszy przechodził z lewej na prawo w kierunku jazdy i ślady wskazują że był na wysokości kierującego czyli nie wtargnął mu pod nadjeżdżające auto. Ewidentny błąd kierowcy.

 4. LUB I wszystko jasne

 5. kierowca samochodu skrecajac warunkowo w prawo na strzalce ma obowiazek zatrzymania sie a pieszy nie! choore – kiedys uczyli – zatrzymujesz sie rozgladasz w lewo w prawo pozniej znow w lewo i jak jest mozliwe przechodzisz! a dzisiaj zakapturzony w sluchawkach prosto pod … samochod bo nie laska sie obejrzec

 6. pan szybki. w punkt. polac mu.

 7. Pola Wola masz rację w 100procentach lepiej chwilę poczekać niż leżeć w szpitalu. ..

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo