690 680 960

Potrącenie kobiety przy sklepie Biedronka, które nie było potrąceniem (foto)

Kierująca fordem kobieta wyjeżdżała z parkingu sklepu Biedronka. Wjechała w pieszą. Na miejscu pracują policjanci i ratownicy medyczni.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 16:20 na ul. Lotniczej w Lublinie. Służby ratunkowe zostały zaalarmowane, że na wysokości sklepu Biedronka potrącona została kobieta.

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż zdarzenie miało miejsce na wyjeździe ze sklepowego parkingu.

Jak nam przekazano, poszkodowana nie doznała poważniejszych obrażeń ciała. Teraz funkcjonariusze drogówki prowadzą czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności kolizji.

AKTUALIZACJA 13.04

Funkcjonariusze drogówki po przeprowadzeniu na miejscu czynności ustalili, że jednak do potrącenia kobiety nie doszło. Kierująca fordem zdołała zatrzymać się tuż przed pieszymi. W tym momencie kobieta źle się poczuła i świadkowie sądząc, już została potrącona, zaalarmowali służby ratunkowe.

 

 

(fot. lublin112)

6 komentarzy

 1. Jednym słowem zapowiadała się wielka akcja ratownicza ……a tu zonk….babce nic się nie stało ….służby ratownicze zawiedzione , ale policjanci przynajmniej zarobili z 1500 Zeta dla ledwo zipiacego budżetu ….i tak trzymać panowie ,ktoś te bezsensowne wyjazdy musi sponsorować …..

 2. „zdarzenie miało miejsce na wyjeździe ze sklepowego parkingu”

  Czyli kobieta została potrącona na chodniku. Jeśli tak, to sprawca powinien do końca życia jeździć samochodem już tylko jako pasażer.

 3. Tak łażą… Tak jeżdżą… I tylko policja może się wykazać nic nie robiąc.

 4. Tam wjazdy i wyjazdy czy biedry czy kuflandu są źle zaprojektowane.

 5. Wina kierowcy i tego kto zatwierdził projekt tych zjazdów wjazdów. A nie..zaraz urzędnik za nic nie odpowiada.

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas