Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Poszukiwany mężczyzna wyskoczył z balkonu w samej bieliźnie. Na dole stał policjant

Poszukiwany przez policjantów 39-latek ze Świdnika został zatrzymany. Mężczyzna chciał czmychnąć przed mundurowymi przez balkon, jednak bezskutecznie.

W czwartek wieczorem policjanci pojechali do miejsca zamieszkania 39-latka ze Świdnika. Mężczyzna poszukiwany był listem gończym od ponad pół roku.

Mundurowi ustalili, że poszukiwany może przebywać pod jednym z adresów. Jak się okazało 39-latek był w mieszkaniu. Mężczyzna w samej bieliźnie próbował uciec przez balkon znajdujący się na parterze. Po skoku z balkonu wpadł jednak wprost w ręce funkcjonariusza, który już na niego czekał.

Mężczyzna poszukiwany był do odbycia kary 2 i pół roku pozbawienia wolności za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości i niestosowanie się do wcześniej orzeczonego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych za liczne wcześniejsze wybryki za kierownicą pod wpływem alkoholu.

39-latek spędzi za kratami najbliższe 2 i pół roku.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

8 komentarzy

  1. Wsidnik stan umusłu, ha ha umysłu.

  2. no no … jaki skoczny

  3. Można było poczekać przed monopolowym. Podjechałby tam zapewne samochodem.

  4. ,, czmychnal,, haha??

  5. kiepsko, w mieście inspiracji skacze się z 11…

  6. Ja się zawsze zastanawiam …jakby tak zrobic takiemu i jemu podobnym test na inteligencję ,czy osiagnał by minimalny wynik dla czlowieka ,czy max dla szympansa …

Z kraju