Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Pościg policji za pijanym kierowcą volvo. Mężczyzna ukrył się w zbożu (foto)

Nie zatrzymał się do kontroli i zaczął uciekać. Kiedy policjanci zajechali mu drogę, porzucił pojazd i rzucił się do ucieczki na piechotę. Schował się na polu w zbożu.

W niedzielę przed godziną 20 patrolujący teren Białej Podlaskiej policjanci zwrócili uwagę na poruszające się ul. Terebelską volvo. Postanowili zatrzymać pojazd do kontroli. Kierowca na widok radiowozu jednak tylko przyśpieszył.

Mężczyzna nie reagował ani na dawane mu znaki do zatrzymania się, jak też na sygnały świetlne i dźwiękowe jadącego za nim radiowozu. W dogodnym momencie funkcjonariusze wyprzedzili uciekający pojazd i zajechali mu drogę, tym samym zmuszając kierowcę do zatrzymania się.

Ten jednak nie zamierzał się poddać. Wyskoczył z pojazdu i zaczął uciekać pieszo. Najpierw starał się schować na terenie jednej z przypadkowych posesji, następnie zaś w zbożu na polu. Świadkowie jednak wskazali mundurowym miejsce, gdzie znajduje się mężczyzna. Niebawem został on zatrzymany.

Badanie alkomatem wykazało, że 28-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej miał 1,5 promila alkoholu w organizmie. Nie posiadał też przy sobie prawa jazdy. Kiedy kierowca volvo wytrzeźwieje, zostanie przesłuchany i usłyszy zarzuty. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

(fot. policja)

10 komentarzy

 1. 28 lat a skończony tuman

  • Dlaczego tuman? To wiekszy cwaniak. Nikomu krzywdy nie zrobił i prawie mu się udało uniknąć kary. Moze byc z siebie zadowolony.

 2. Grozi , i nic z tym nikt nie robi olewają wszystko nie boją się bo kary są śmieszne ile ludzi musi jeszcze zginąć zanim zmieńcie to prawo

  • Prawo nie jest złe. Do 5 lat więzienia to bardzo duzo. Problem tylko w tym, ze sedziowie czesto orzekaja kary w zawieszeniu, choc tu pewnie gosc pojdzie siedziec na jakies dwa lata. Sama jazda po pijaku dla polskich sadow nie jest niczym złym, ale ta ucieczka to chłopak sobie nagrabil.

 3. mógł udawać stracha na wróble 😀

 4. łał, buszujący w zbożu…

 5. Ale dzban.

 6. I znowu społeczniaki sprzedały porządnego obywatela. Tak by uciekł i bez problemu.

 7. Morderca

Wiadomości z info112