Pościg policji za daewoo matizem po ulicach Lublina. Kierowca był pijany (zdjęcia)

Kilka kilometrów ulicami Lublina uciekał wczoraj pijany kierowca matiza. W końcu policjanci zepchnęli pojazd do rowu. Mężczyzna był pijany i agresywny. Trafił do policyjnej celi.

W niedzielę po godzinie 21 patrolujący ulice miasta funkcjonariusze lubelskiej drogówki zwrócili uwagę na daewoo matiza. W rejonie skrzyżowania Drogi Męczenników Majdanka postanowili zatrzymać pojazd do kontroli. Kierowca zignorował jednak dawane mu znaki do zatrzymania się i zaczął uciekać. Nie reagował też na sygnały świetlne i dźwiękowe.

Kierowca uciekał ul. Krańcową, Dywizjonu 303, Zemborzycką w stronę Prawiednik. Po drodze łamał wszelkie możliwe przepisy ruchu drogowego. Z uwagi, że stwarzał duże zagrożenie dla innych uczestników ruchu, na ul. Osmolickiej funkcjonariusze zajechali mu drogę, a matiz wpadł do rowu.

Kierowca został zatrzymany. Wyraźnie wyczuwalna była od niego silna woń alkoholu. Nie chciał jednak poddać się badaniu alkomatem, została więc od niego pobrana krew. Jednocześnie był agresywny, wyzywał policjantów i usiłował ich zaatakować. Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie. Kiedy wytrzeźwieje usłyszy zarzuty.

(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

27 komentarzy

 1. dostanie zakaz na rok ?

 2. A w jakim celu zdjęto mu spodnie? Władza też bierze się za chłopców?

 3. Jerbe,trafiłeś mam auta typu suw,choć to raczej rasowe terenówki.Tylko myślałem ,że jest mi w nich wygodnie,ale jak ty biegasz z linijką i mierzysz to wbijaj do mnie i zmierz.Ps tylko łapska z gnojowicy sobie dobrze zdezynfekuj.

 4. Poszukuję kierowcy takiego samego auta który w środę 15.05.19 ok godz. 14:00-15:00 na rondzie przy skrzyżowaniu ulic Jana Pawła II i Filaretów wymusił pierwszeństwo na kierującej autem marki Citroenem C4. Sprawę bada policja.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7288zł -0.23%
  • GBP 5.2602zł 0.06%
  • EUR 4.5298zł -0.04%
  • CHF 4.1347zł -0.16%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Start Moto Sezonu w Lubartowie
  Noc Muzeów w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie
  Noc Muzeów w Muzeum Narodowym w Lublinie
  Noc Muzeów w Ogrodzie Botanicznym UMCS
  Noc Muzeów w Muzeum Wsi Lubelskiej