Pościg policji za daewoo matizem po ulicach Lublina. Kierowca był pijany (zdjęcia)

Kilka kilometrów ulicami Lublina uciekał wczoraj pijany kierowca matiza. W końcu policjanci zepchnęli pojazd do rowu. Mężczyzna był pijany i agresywny. Trafił do policyjnej celi.

W niedzielę po godzinie 21 patrolujący ulice miasta funkcjonariusze lubelskiej drogówki zwrócili uwagę na daewoo matiza. W rejonie skrzyżowania Drogi Męczenników Majdanka postanowili zatrzymać pojazd do kontroli. Kierowca zignorował jednak dawane mu znaki do zatrzymania się i zaczął uciekać. Nie reagował też na sygnały świetlne i dźwiękowe.

Kierowca uciekał ul. Krańcową, Dywizjonu 303, Zemborzycką w stronę Prawiednik. Po drodze łamał wszelkie możliwe przepisy ruchu drogowego. Z uwagi, że stwarzał duże zagrożenie dla innych uczestników ruchu, na ul. Osmolickiej funkcjonariusze zajechali mu drogę, a matiz wpadł do rowu.

Kierowca został zatrzymany. Wyraźnie wyczuwalna była od niego silna woń alkoholu. Nie chciał jednak poddać się badaniu alkomatem, została więc od niego pobrana krew. Jednocześnie był agresywny, wyzywał policjantów i usiłował ich zaatakować. Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie. Kiedy wytrzeźwieje usłyszy zarzuty.

(fot. lublin112.pl)

27 komentarzy

 1. W takiej sytuacji też bym się nie zatrzymał.

  • Jak jesteś taki strachliwy to nie wychodź z domu, a już na pewno nie bierz się za kierowanie pojazdami. Ewentualnie rowerem, bo jeżeli nie będziesz jeździć po chodniku to nikomu krzywdy nie zrobisz.

 2. Pik puk jest tam kto

  Czemu ma spodnie zsunięte ? Chciał przekupić policjantów swym ciałem ?

  • Możliwe, mówi się , że faceci jeżdżący dużymi SUVami maja małe sikawki, więc kto jeździ matizem pewnie kryje potwora 😉

   • Mówi się też, że ci co mają mało fałd w mózgu nie wiedzą, jak wygląda SUV i często mylą je z crossoverami, a różnice są oczywiste.
    SUVów jest bardzo mało w Lublinie, bo ciężko się nimi jeździ po wąskich miejskich ulicach.

    • bardzo oczywiste, na ulicy pierwszy rzut i widać co jest co.. ludzie nie widza o czym mowisz. mario – dobre !

  • Może został ukarany na miejscu poprzez podpięcie jajek do akumulatora?

   • A ja bym ci radziła wziąć się za udoskonalanie swojej marnej polszczyzny,zamiast za filozofowanie.Po pierwsze,nie fałd,tylko fałdów,a po drugie ,raczej szarych komórek

 3. Był agresywny , mam nadzieję , że jak dostał kilka pał to złagodniał….zasraniec

 4. Cyt. „Kierowca został zatrzymany”… A powinno być: KIEROWCA ZOSTAŁ ZASTRZELONY !!!

 5. aż go z portek wyje…o.

 6. On ani niema dużego,ani małego,ma matiza bo go stać na daewoo.!Ot taki przeciętny biorca 500+.Więc mario bierz się do roboty, aby zapracować na jego należność od Jarka, która mu się bezwzględnie należy !

  • Faktycznie biedak. Dołożyłby parę stów do miałby aŁdi, albo prawie na porządny używany rower.

 7. Kierowca TIR-a zamawia w knajpie 3 setki, których nie wypija, lecz płucze gardło i wypluwa. Kelner pyta, dlaczego? Odpowiedź: -Pierd…ny Matiz. -Ale to dobre auto, o co chodzi? -A o to, że ściągnęło mnie do rowu, a ten z Matiza zaproponował zakład, że mnie wyciągnie za loda!

 8. O, o, o, @Toni ma Suw-a i małego wacentego bo go ruszył wpis @Mario. Współczujemy ci Toni ale żeby od razu się tym chwalić no chyba że twój chłopak ma dużego to się wyrównuje.

 9. Zawsze zastanawiam się co taki ma zamiast mózgu w głowie

 10. dostanie zakaz na rok ?

 11. A w jakim celu zdjęto mu spodnie? Władza też bierze się za chłopców?

 12. Jerbe,trafiłeś mam auta typu suw,choć to raczej rasowe terenówki.Tylko myślałem ,że jest mi w nich wygodnie,ale jak ty biegasz z linijką i mierzysz to wbijaj do mnie i zmierz.Ps tylko łapska z gnojowicy sobie dobrze zdezynfekuj.

 13. Poszukuję kierowcy takiego samego auta który w środę 15.05.19 ok godz. 14:00-15:00 na rondzie przy skrzyżowaniu ulic Jana Pawła II i Filaretów wymusił pierwszeństwo na kierującej autem marki Citroenem C4. Sprawę bada policja.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.739zł -0.01%
  • GBP 4.8934zł 0.06%
  • EUR 4.4016zł -0.02%
  • CHF 4.0896zł 0.13%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Obchody Stulecia Zwycięstwa Polski nad Bolszewikami w Bitwie Warszawskiej 1920 zwanej jako „Cud nad Wisłą”
  Dożynki gminy Trzydnik Duży w Rzeczycy Ziemiańskiej
  Ogólnopolskie Święto Chmielarzy i Piwowarów: Krasnostawskie Chmielaki odbędą się w innej formie
  Wystrzałowa branża: Współpraca branży budowlanej
  Kino pod gwiazdami w Nowosiółkach