Pościg policji na wjeździe do Lublina. Uszkodzone trzy auta, w tym dwa radiowozy (zdjęcia)

Kierowca audi na widok radiowozu postanowił uciec za wszelką cenę. Na skrzyżowaniu w widowiskowy sposób rozbił auto. Na miejscu pracują policjanci, są utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek po godzinie 17 na skrzyżowaniu al. Kraśnickiej i ul. Jana Pawła II w Lublinie. Lubelscy kryminalni kilka minut wcześniej, w Konopnicy, usiłowali zatrzymać jadące od strony Kraśnika audi. Kierowca zignorował jednak dawane mu znaki do zatrzymania się i zaczął uciekać.

Na skrzyżowaniu stracił panowanie nad rozpędzonym pojazdem. Audi staranowało słup sygnalizacji świetlnej, skosiło znaki i uderzyło w barierę energochłonną. Uszkodzone zostały też dwa policyjne nieoznakowane radiowozy.

Z audi wyskoczyło dwóch mężczyzn i zaczęli pieszo uciekać. Jak nas poinformowano, jeden z nich został już w rękach policji, zatrzymanie drugiego ma być kwestią czasu. Na miejscu pracują policjanci, są spore utrudnienia w ruchu.

AKTUALIZACJA 18:30:
Obaj mężczyźni podróżujący audi zostali już zatrzymani. W trakcie ucieczki uszkodzili też poruszajacego się al. Kraśnicką busa.

(fot. lublin112, nadesłane Michał, Magda, Kamil, Damian, Karol)

Zobacz również

71 komentarzy

 1. Znaki skosił …. kosiarką do znaków musiał jechać On .

 2. kierowca fiata

  takie czasy niestety ze lepiej scigac za jakies gowno niz za powzniejsze sprawy bo pozniej wiecej procedur i prodlemow jak w wojsku…taka prawda

 3. Tyle policyjnych samochodów ich goniło ,zupełnie niepotrzebnie serwując nam kino akcji jak na filmie „taxi”. Oni wjeżdżając do miasta byli skazani na porażkę . Dobrze ,że nikogo nie potrącili. Nasza policja to potrafi tylko zatrzymywać kierowców ,którzy przekroczą prędkość o 10 km/h. Dwa uszkodzone samochody to nieudolność policjantów. Zatrzymali się BM-ką a w nią przygrzmocił policyjną toyotą. Zabrać prawo jazdy temu z toyoty na 3 miesiące

 4. jeszcze wiekszy burak

  dwa kozaki do paki , ha ha ha buraki ha tfu.

 5. Kozaki ze startowej…pozdrowienia do wiezienia

 6. Bardzo dobrze, pracować się nie chce ,tylko z narkotyków kasę by chcieli,dzieciom śmierć sprzedawać,Bardzo dobrze ,ja zapierdzielam ciężko fizycznie od wielu lat i nigdy nic nie miałem wspólnego z narkotykami,ale , że mam bóle głowy i nerwice serca ,to mnie ludzie prześladują, dokuczają ,bo mam takie dziwne oczy . Ludzie se tłumaczą , że jestem narkoman i muszę tak cierpieć i żyć ,nie mogę na wsi do sklepu chodzić,ani pod sklep mamy przewóz pracowniczy do fabryki ,to się boję wychodzić na przystanek ,bo mnie zaczepiają , ubliżają mi,a jeden z milicjantów zagroził mi , że jak będę przychodził i się skarżył to mnie zamknie i stwierdził , że ludzie dobrze mi robią , że mi dokuczają ,bo mam okropny wygląd.To już przestałem się skarżyć i dzwonić na policję.Gdy by nie było narkotyków na świecie ,nikt może by mnie nie zaczepiał,a tak , że mam taką dziwną chorobę to ja cierpię ,przez takich gówniarzy ,co skądś to przywożą ,sami jedzą i młodzież y sprzedają . Łapać i na długo do więzienia,bo ja muszę ciężko pracować na PKB i na kawałek chleba.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7288zł -0.23%
  • GBP 5.2602zł 0.06%
  • EUR 4.5298zł -0.04%
  • CHF 4.1347zł -0.16%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Start Moto Sezonu w Lubartowie
  Noc Muzeów w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie
  Noc Muzeów w Muzeum Narodowym w Lublinie
  Noc Muzeów w Ogrodzie Botanicznym UMCS
  Noc Muzeów w Muzeum Wsi Lubelskiej