690 680 960

Pijany przyjechał do sklepu po alkohol. Zasnął za kierownicą, po przebudzeniu groził policjantom

W sobotnie popołudnie parczewscy policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierowcę. Mężczyzna jednego dnia popełnił trzy poważne przestępstwa.

Do zdarzenia doszło w sobotę po południu na terenie gminy Dębowa Kłoda w powiecie parczewskim. 55-latek w ciągu kilkudziesięciu minut popełnił trzy poważne przestępstwa.

Będąc pod działaniem alkoholu wsiadł za kierownicę swojego auta i pojechał do sklepu po następną porcję alkoholu. Klienci sklepu widząc stan w jakim znajduje się 55-latek, próbowali go zatrzymać, ale bezskutecznie. Na miejsce pojechali mundurowi i na terenie jednej z posesji w miejscowości Makoszka zauważyli opisywanego przez świadków opla.

W środku za kierownicą spał mężczyzna. Kiedy policjanci go obudzili, stał się agresywny. Co więcej, zaczął grozić i znieważać jednego z funkcjonariuszy. Mężczyzna został zatrzymany i trafił na komendę. Badanie alkomatem wykazało prawie 3 promile alkoholu w organizmie. Okazało się również, że posiada on decyzją starosty cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami, co także jest przestępstwem.

Wkrótce 55-latek stanie przed sądem. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty, będzie odpowiadał za znieważenia funkcjonariusza na służbie, kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz kierowania pojazdem, pomimo wydanej decyzji starosty o cofnięciu uprawnień do kierowania.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

8 komentarzy

 1. Byle jaka papuga wybroni go z 2 zarzutów.

 2. Mając 3 promile groził im. Niezła bajka. Po prostu mała kara jest za jazdę na gazie a za ‚groźby’ jest wysoka kara. Nie można znieważyć kogoś kto nie ma honoru i jedynym zadaniem jest służyć

 3. Kolejny zakaz prowadzenia mu dać! Bez litości!

 4. Na takich tumanach policja nabija sobie statystyki. Przestepca sam pcha sie im w lapy.

 5. „Okazało się również, że posiada on decyzją starosty cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami, co także jest przestępstwem.” To starosta popełnił przestępstwo wydając decyzję o cofnięciu uprawnień?

 6. Ja też nie lubię jak ktoś mnie budzi, lub żrę, bzykam czy stawiam klocka !!!

 7. Do spokojnego to ty jesz przez sen i klocka stawiasz jak śpisz. Pogratulowac

 8. Do sklepu przyjechał po piwo na kaca po co a cała afera XD

Kursy walut

 • USD 4.5164zł 0.75%
 • GBP 5.4141zł -0.08%
 • EUR 4.6813zł -0.05%
 • CHF 4.7449zł -0.22%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie