690 680 960

Pościg za pijanym kierowcą audi w Lublinie. Wcześniej uszkodził dwa auta

Pomimo tego, że ledwo mógł ustać na nogach, wsiadł za kierownicę i ruszył w drogę. Uszkodził dwa samochody, w obu przypadkach uciekł z miejsca zdarzenia.

Wszystko wydarzyło się w czwartek wieczorem w Lublinie. Najpierw na parkingu pod centrum handlowym przy ulicy Orkana kierowca audi doprowadził do zderzenia z innym autem. Nie interesując się tym co się stało, zaczął odjeżdżać z miejsca zdarzenia. Poszkodowana kobieta powiadomiła o wszystkim policję.

Zanim funkcjonariuszom udało się odnaleźć opisywany pojazd, mężczyzna na ul. Jana Pawła II uszkodził kolejne auto. Jadąc wężykiem uderzył w forda, któremu urwał lusterko. W tym przypadku również się nie zatrzymał. Jednak poszkodowany nie zastanawiając się długo, ruszył w pościg.

Na ulicy Nadbystrzyckiej udało mu się uniemożliwić mężczyźnie dalszą ucieczkę. Po chwili na miejsce dotarli policjanci. Badanie alkomatem wykazało, że kierowca audi miał 2,7 promila alkoholu w organizmie. Ponieważ jego zachowanie było podejrzane, zostanie jeszcze przebadany na obecność środków odurzających.

Gdy mężczyzna wytrzeźwieje, usłyszy zarzuty kierowania samochodem pod wpływem alkoholu oraz spowodowania kolizji. Oprócz utraty uprawnień grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna. Zgodnie z przepisami firm ubezpieczeniowych, będzie też musiał zwrócić koszt naprawy uszkodzonych przez siebie aut.

(fot. lublin112)
2016-12-22 22:28:49

19 komentarzy

  1. Auto i właściciel w tym samym wieku. Przeciągnąć pijaczka mordą po asfalcie i puścić wolno

  2. Ten typo to mi w czoraj droge zajechał ! poznałem po błotniku !

  3. Rozsądni ludzie potrafią skorzystać z alkomatu …a dla nierozsądnych trzeba zamontować blokadę alkoholową.

Kursy walut

  • USD 4.2803zł -1.04%
  • GBP 5.2838zł -0.83%
  • EUR 4.7079zł -0%
  • CHF 4.7147zł -0.16%

Polub nas