W Bychawie odbył się charytatywny turniej w piłce halowej. Wzięło w nim udział 19 drużyn

Zdzichtex, Dobre Chłopaki oraz FC Perła, te trzy drużyny stanęły na podium charytatywnego turnieju w piłce halowej. Odbył się on w Bychawie.

W Zespole Szkół im. A. Kwiatkowskiego w Bychawie odbył się II już turniej piłki halowej organizowany w w celu przedświątecznej pomocy dla potrzebujących rodzin z dziećmi. Aby wziąć udział w piłkarskich zmaganiach, każda z drużyn w ramach wpisowego musiała przygotować paczkę żywnościową. Do turnieju zgłosiło się 19 drużyn, które zostały podzielone na cztery grupy.

W pierwszej znalazły się: Zdzichtex, Granit II Bychawa, Hajto Team, Albatros, Rafalscy oraz Błękitne Lemiesze. W drugiej: 13 Dzielnica, Skrzynka po piwie, Bystra, Dzikie Grzmoty oraz Albatrosy. W trzeciej: FC Perła, Oby Remis, Dobra Zmiana i Zaraszów FC zaś w czwartej grupie Dobre Chłopaki, Rohland Tuszów, Kosarzew Team i SKS Sobieska Wola.

Awans do kolejnego etapu uzyskiwały po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy. W finale naprzeciw siebie stanęli zawodnicy drużyn Zdzichtex i Dobre Chłopaki. Ostatecznie wygrał Zdzichtex zdobywając cztery bramki. Na drugim miejscu uplasowali się Dobre Chłopaki z gminy Bychawa, miejsce na podium zapewnili sobie jeszcze zawodnicy z FC Perła a czwarte miejsce przypadło 13 Dzielnicy, również z gminy Bychawa.

Dzięki drużynom i kibicom organizatorom udało się zebrać paczki o wartości ponad 2000 złotych. – Dziękujemy wszystkim drużynom za udział w turnieju i zapraszamy za rok. Ogromne podziękowania płyną też w stronę Panów : Andrzeja Miszczaka, Konrada Maciejczyka i Pawła Rusinka za pomoc w organizacji i sędziowaniu zawodów. Dziękujemy również Dyrektorowi Bychawskiego Centrum Kultury Panu Piotrowi Gębie za ufundowanie pucharów oraz pomoc we wszystkich sprawach organizacyjnych oraz Dyrektorowi Zespołu Szkół im. ks. A. Kwiatkowskiego Panu Henrykowi Dudziakowi – za udostępnienie hali na czas rozgrywania turnieju – wyjaśnia Przemysław Sękowski z Bychawskiego Centrum Kultury.


(fot. nadesłane)
2016-12-22 21:05:57

1 komentarz

 1. A gdzie muj koment

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7713zł 0.5%
  • GBP 4.8874zł 0.88%
  • EUR 4.4514zł -0.03%
  • CHF 4.141zł 0.09%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Festyn Osiedlowy XIX Dzień Węglina
  Teatralny Weekend w Lublinie (PROGRAM)
  Pole obsadzone ziemniakami czeka. W skansenie odbędą się wykopki
  II Terenowa Akcja Poboru Krwi w Chmielu
  Festiwal Wszystkich Mieszkańców na Bronowicach. Dzielnica zamieni się w przestrzeń kultury i sztuki