Niedziela, 23 czerwca 202423/06/2024
690 680 960
690 680 960

Porysował karoserię audi należącego do matki jego byłej dziewczyny (zdjęcia)

Policjanci z Białej Podlaskiej zatrzymali 19-latka, który porysował karoserię audi należącego do matki jego byłej dziewczyny. Wkrótce młodzieniec za swój czyn odpowie przed sądem.

W połowie lipca tego roku policjanci z Białej Podlaskiej otrzymali zgłoszenie uszkodzenia pojazdu osobowego marki Audi. Zgłaszająca przekazała, że nieznany sprawca zarysował ostrym przedmiotem karoserię samochodu. Co więcej, z auta zginęły również obydwie tablice rejestracyjne, a na dachu pozostawiona była butelka po piwie. Pokrzywdzona oszacowała wartość strat na kwotę 1600 zł.

Bialscy mundurowi ustalili, że za uszkodzeniem mienia stoi 19-latek z Białej Podlaskiej. Funkcjonariusze zatrzymali go do wyjaśnienia. W trakcie rozmowy z policjantami młodzieniec przyznał się do winy. Oświadczył, że tego wieczoru był pod wpływem alkoholu. Wówczas poszedł pod blok swojej byłej dziewczyny. Tam zauważył zaparkowane audi należące do jej matki. Początkowo zdjął i uszkodził tablice rejestracyjne. Następnie zarysował bok pojazdu.

Wczoraj mężczyzna usłyszał zarzuty i przyznał się do winy, a także dobrowolnie poddał się karze. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Za popełniony czyn grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Porysował karoserię audi należącego do matki jego byłej dziewczyny (zdjęcia)

(fot. Policja Biała Podlaska)

6 komentarzy

  1. Może zamiast takich głupot napiszecie coś o maszyniście pociągu relacji Lublin-Wrocław z wypadku który wydarzył się dwa dni temu (pisaliście o nim) – facet doznał obrażeń wielonarządowych oraz wielu złamań, w tym złamanego kręgosłupa? Jest zbiórka na jego rehabilitacje i jak najlepszą opiekę aż do pełnego powrotu do zdrowia…

  2. Patol. Szczęśliwie poznali możliwości chłoptasia przed ślubem. Zj…b i de…l to mało powiedziane.

  3. Krystian from Dżamajka

    To audi b6 i tyle łepek zabuli? Co to za lakier chyba że malarza z Florencji ściągną

  4. Boże uchowaj od takiego zięcia.