Czwartek, 23 maja 202423/05/2024
690 680 960
690 680 960

Poranny koszmar komunikacyjny. Stoi ul. Romera, Diamentowa i Janowska (zdjęcia)

Takiej sytuacji dawno nie było w rejonie os. Nałkowskich. W chwili obecnej całkowicie stoi kilka ulic, tworzą się ogromne korki.

Od rana alarmujecie nas o koszmarnych korkach w rejonie osiedla Nałkowskich. W chwili obecnej przejechanie kilku metrów graniczy wręcz z cudem. Pojazdy stoją w ogromnym korku od godziny 6 na ul. Diamentowej, ul. Romera i ul. Janowskiej. Na tej ostatniej ulicy korek sięga już za skrzyżowanie z ul. Koło.

– Mieszkam na Nałkowskich i codziennie jeżdżę autobusami i szczerze przyznam, że tak źle jak dzisiaj to nigdy nie było. 20 minut od przystanku Romera Kościół do skrzyżowania z ul. Diamentową, a jeszcze nie wjechał na ul. Diamentową – informuje nasza Czytelniczka.

Co więcej, należy liczyć się dużymi opóźnieniami pojazdów komunikacji miejskiej liczonymi nawet po kilkadziesiąt minut. Autobusy te stoją w korkach m.in. na ul. Romera i ul. Diamentowej.

Jak piszą Czytelnicy, tak źle nie było już dawno. Są nawet problemy z wyjazdem z osiedlowych uliczek. Co więcej, na ul. Krochmalnej w stronę ul. Jana Pawła II ruch odbywa się jednym pasem.

Poranny koszmar komunikacyjny. Stoi ul. Romera, Diamentowa i Janowska (zdjęcia)

Poranny koszmar komunikacyjny. Stoi ul. Romera, Diamentowa i Janowska (zdjęcia)

(fot. nadesłane Paulina i Agnieszka)

42 komentarze

  1. Czy ktoś się orientuje czy ten korek był chwilowy czy znowu na kilka tygodni coś zamknęli?

  2. Dobra w związku z prima aprilis życzę udanego dnia i aby ludzie w LBN nie byli spięci jak guma od majtek xD Pozdrawiam

  3. Za chwilę powrót z pracy i sytuacja się powtórzy 🙁

  4. Polski Związek Kołnierzy Wymiętych

    Samochodoza to straszna choroba… A o jej skutkach możemy przeczytać w tym newsie.