690 680 960

Ponad 25 kg dopalaczy w mieszkaniu na Czubach

Policjanci z Lublina w jednym z mieszkań na lubelskich Czubach ujawnili ponad 25 kg dopalaczy, a także tabletki ekstazy oraz marihuanę . Mundurowi zatrzymali trzech mężczyzn.

Lubelscy policjanci podczas przeszukania jednego z mieszkań natrafili na znaczne ilości dopalaczy oraz marihuanę i tabletki ekstazy.

Funkcjonariusze zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy nie spodziewając się wizyty funkcjonariuszy właśnie przygotowywali nielegalny towar do wysyłki. Kilkanaście minut później w mieszkaniu pojawił się 42 latek odpowiedzialny m.in. za nadawanie przesyłek pocztowych.

Łącznie policjanci zabezpieczyli ponad 25 kg substancji psychoaktywnych zwanych powszechnie dopalaczami, w tym blisko 2500 tabletek ekstazy oraz ponad 150 g marihuany. W mieszkaniu znajdowały się młynki, wagi laboratoryjne oraz foliowe woreczki, a także prawie 80 przesyłek gotowych do wysłania.

Mundurowi ustalili, że mężczyźni zajmowali się nielegalnym handlem od ubiegłego roku.

Towar zamawiany był za pośrednictwem jednej ze stron internetowych, później paczkowany i wysyłany. W chwili obecnej policjanci ustalają jaką ilość nielegalnych substancji mężczyźni wysłali do odbiorców.

Podejrzani w wieku od 26 do 42 lat usłyszeli zarzuty. Grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności. Wczoraj decyzją sądu wszyscy podejrzani zostali tymczasowo aresztowani.

2018-04-12 10:19:35
(fot. wideo Policja Lublin)

13 komentarzy

 1. No to mają namiary na 80 potencjalnych informatorów. Zaraz gimbaza będzie płakać, że ktoś ich sprzedał.

 2. Szanowna redakcjo, po filmie i zdjęciach rozpoznaję tam ulicę Kryształową, a ta ulica NIE JEST na Czubach. Jest na Węglinie Południowym, ile razy można młócić ten temat?

  • Węglin to domki ,te bloki to czuby.Żeby mieszkac na węglinie to trzeba być dość zamożnym.Węglin kończy się tam gdzie kończy się ul.Roztocze .Deweloper mógł wam wmawiać że to węglin ale to nie prawda.Jesli masz watpliwości porównaj sobie chociażby nazwy ulic z twojej okolicy,poręby i węglina południowego.Tyle w temacie.Rzeczywistości nie zmienisz.

 3. oczywista oczywistośc że do czasu aż plewy oddziela sie od ziarna, nieczytaty czy nauk nie pobierał

 4. No to niech jeszcze dopadną tego handlarza z Bursztynowej i będzie git.

 5. Wiele ludzi twierdzi, że marihuana i te wszystkie substancje nie są szkodliwe, nie uzależniają i powinny być zalegalizowane. Na szczęście prace nad zaostrzeniem prawa narkotykowego do dożywocia za handel i produkcję narkotyków i 25 lat za posiadanie najmniejszej ilości są już na ukończeniu. Polska albo będzie wolna od narkotyków albo jej w ogóle nie będzie.

  • Akurat marycha nie jest szkodliwa. Jak zwykle najwięcej o marihuanie wiedzą ci co nigdy w życiu jej nie mieli. Ale co tam stare powiedzenie: nie znam się ale się wypowiem. Gdyby marihuane mozna było posiadać to gimbaza nie truła by się dopalaczami i innym syfem.

   • olej tego trolla juz wszysc go znaja i wiedza ze to jego pitolenie i tak nic nie znaczy

    • Co ja trolem i nic nie znaczę? Ty dziadu w skodzie czy tam w fiacie, gdy jadę swoją e 36 po zielsku to jestem jeszcze szybszy niż bez haju dziadu. Ja i bimmer śmiejemy się z takich jak ty codziennie. Mamy dynamity w nodze komputery w głowie ołów w stopie i nie boimy się prędkości. No i przy okazji dbamy o środowisko bo nie korkujemy miasta jak takie powolniaki jak ty. Haha śmieje się z ciebie haha dziadu ale cię wyjaśniłem.

  • Aniu nie wiem czy zdajesz sobie sprawę że po marihuannie nie odnotowywano żadnych zgonów, a po alkoholu jak najbardziej. Alkohol jest większym zagrożeniem dla ludu niż maryśka.

  • 25 lat za najmniejsza ilosć? To mam nadzieję że gdy coś takiego wejdzie to tobie albo komuś z solidarnej Polski ktoś podrzuci tak ze dwa gramy no i niech ciebie lub kogoś z twojej rodziny przyskrzynią i skaza na te twoje 25. Albo chociaż na 15 lat.

 6. Pisza że trzech zlapali to ciekawe czego zdjecia sa tylko dwóch

Kursy walut

 • USD 3.991zł 0.25%
 • GBP 5.0557zł 0.41%
 • EUR 4.3494zł 0%
 • CHF 4.567zł 0.35%

Polub nas