Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Pomylił auta na parkingu. Wsiadł do cudzego audi i odjechał

Wczoraj w Hrubieszowie doszło do nietypowego zdarzenia na jednym z parkingów. Mieszkaniec gminy Hrubieszów odjechał z nie swoim pojazdem.

W czwartek hrubieszowscy policjanci otrzymali informację o prawdopodobnej kradzieży pojazdu z jednego z parkingów w mieście. Na miejsce natychmiast udali się mundurowi i potwierdzili zgłoszenie.

Funkcjonariusze ustalili, że na parkingu obok siebie stały dwa takie same, czerwone pojazdy marki Audi. Zgłaszający pozostawił swój pojazd otwarty, bo poszedł odprowadzić wózek sklepowy. Po powrocie nieco się zdziwił, ponieważ auto zniknęło.

Obok stało drugie audi, tego samego koloru i pomyślał, że mogło dojść do pomyłki. Zadzwonił więc na numer alarmowy i poinformował o tym policjantów.

Funkcjonariusze ustalili właściciela samochodu, który pozostał na parkingu i pojechali do jego miejsca zamieszkania. Okazało się, że utracony pojazd odnalazł się u mieszkańca gminy Hrubieszów. Utracony pojazd powrócił do właściciela.

(fot. pixabay.com – ilustracyjne)

47 komentarzy

  1. Gratulacje dla wlasciciwla tego Ałdi. Niech tak dalej robi a nastepnym razem moze okazac sie ze nie ma tyle szczescia.

  2. Przewaga dzięki technice….

  3. natomiast wielokrotnie widziałem właścicieli 20- letnich aut zamykanych na klucz w myjni automatycznej.

  4. Dlatego dzieciaczki pamiętamy swoją tablicę rejestracyjną 😀

  5. chyba sobie żarty robisz, nie przy odpalaniu

  6. … ale jazgot . … proste , oba auta z jednej dziupli , a właściciele to pewnie resort mundurowy

  7. Mi się zdarzyła podobna rzecz z tym że ja autem czyimś nie pojechałem tylko zacząłem je czyścić – bo strasznie się wkooorwiłem że od razu po myjce mam zachlapany przedni reflektor. Było to na BP więc poszedłem po suche ręczniki przy dystrybutorze i czyszczę i klnę że myjnia nie domywa – jak przyszedł właściciel auta to chyba chciał mi dać piątaka ha ha bo stanął jak wryty.