Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Podeszła do znajomego i uniosła mu nogi, mężczyzna spadł po schodach. Żart zakończył się poważnymi obrażeniami ciała

Wkrótce przed sądem stanie 41-latka, która zrzuciła swojego znajomego z murka, na którym siedział. Mężczyzna spadł ze schodów, z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Kilka dni temu w Poniatowej doszło do groźnego zdarzenia. Policjanci ustalili, że do 49-latka siedzącego na murku podeszła 41-letnia znajoma. Kobieta uniosła nogi mężczyzny do góry, po chwili stracił on równowagę i spadł po chodach do kotłowni budynku mieszkalnego.

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, który przetransportował mężczyznę do szpitala. 49-latek doznał obrażeń ciała realnie zagrażającymi jego zdrowiu.

W środę kobieta została zatrzymana przez policjantów z Poniatowej. 41-latka usłyszała zarzut nieumyślnego spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Prokurator na wniosek policji zadecydował o oddaniu podejrzanej pod dozór policyjny. Kobieta wkrótce stanie przed sądem, gdzie odpowie za popełnione przestępstwo. Grozi jej kara do 3 lat pobawienia wolności.

(fot. pixabay.com)

15 komentarzy

  1. Dozór policyjny???? Serio??? Nie ma to jak pijaczce która ciągle coś wywija dać dozór policyjny, który nie wnosi nic co Mogło by zmienić jej zachowanie. Mieszkam obok i jak tylko ta 41latka się pojawia na horyzoncie to już wiadomo że coś się będzie działo. W blokach obok mieszkają normalne rodziny z dziećmi, które chcąc nie chcąc nie raz widziały akcje z jej udziałem. Czy kiedyś to się skończy? Czy mamy czekać aż w końcu sami się powybijają?

Z kraju