690 680 960

Pomóżmy chorej Amelce uzbierać pieniądze na rehabilitację

Amelka ma 6 lat i potrzebuje Waszej pomocy. Dziewczynka ma zdiagnozowane porażenie mózgowe, ale dzięki regularnej rehabilitacji może czekać ją lepsze jutro. Pomóżmy wspólnie zebrać fundusze na systematyczną rehabilitację.

W imieniu mamy Amelki, pani Marzeny, prosimy Was o wsparcie zbiórki pieniędzy, które zostaną przeznaczone na rehabilitację.

Amelka jest wcześniakiem z mózgowym porażeniem dziecięcym, ale mimo niepełnosprawności jest bardzo aktywnym i radosnym dzieckiem. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na rehabilitację, która musi być systematyczna oraz turnus rehabilitacyjny z wykorzystaniem najnowszej maszyny do nauki chodu, która nazywa się „lokomat”.

Bardzo prosimy o pomoc, każda złotówka jest na wagę złota, walczymy o lepsze jutro dla Amelki. Marzeniem dziewczynki jest zrobienie samodzielnych kroków, Amelka bardzo się stara podczas ćwiczeń, zaczyna także sama stać, co daje coraz większe nadzieje na lepsze jutro. Warto dodać, że pani Marzena sama wychowuje chorą Amelkę.

– Niestety nie stać mnie na regularną rehabilitację. Godzina ćwiczeń kosztuje 80 zł, aby przynosiła efekty powinna być systematyczna. Ja sama nie jestem w stanie zapewnić córce takiej rehabilitacji, dlatego zwracam się do państwa o pomoc, każda nawet najmniejsza wpłata pomoże Amelce. Uzbierana kwota zostanie w pełni przekazana na rehabilitację oraz turnus rehabilitacyjny na który wybieramy się w lipcu 2017 r. – mówi pani Marzena.

Pomagać można poprzez stronę https://pomagam.pl/fwqrsykk

W imieniu Amelki i jej mamy serdecznie dziękujemy!

2016-11-09 21:01:16
(fot. nadesłane)

10 komentarzy

 1. Zabrac dniowme wieznia i dac Mlodej.

  • Apoloniusz Pierdółko, brat Kleofasa, też Pierdółki, a mąż starej Pierdółkowej

   Zabrać naszą bohaterską armię „misjonarzy” z Afganistanu, a zaoszczędzonej kasy wystarczy na wspomożenie kilkuset takich przykładowych Amelek.

 2. Na leczenie pijaków są pieniądze,a na chore dzieci już nie ma.Chory kraj.

 3. A po co pomagaċ dzieciom? Lepiej przecież pomniki budować…

 4. Spieszcie się i dajcie jej bo następni czekają

 5. Szanowni komentujący! Rodzice proszą o pomoc, znają realia i tak samo jak my wszyscy widzą wady systemu naszej służby zdrowia , więc zostawcie dla siebie swoje mądrości, przemyślenia i komentarze. Kto może niech pomoże Amelce!

 6. Przelew poszedł 🙂

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Największy w Polsce Festiwal Sztuki Iluzji
Rajd rowerowy Tour de Lubelskie w Janowie Lubelskim
Mieszkańcom – w podzięce za solidarność czyli festyn na rozpoczęcie wakacji
Lato Wita Nas czyli festyn rodzinny w Trzeszczanach
Biesiada Rodzinna w Wólce Plebańskiej