Piątek, 23 lutego 202423/02/2024
690 680 960
690 680 960

Policjanci i strażacy prowadzą akcję protestacyjną. Nie będą wystawiane mandaty, na pojazdach flagi

Brak porozumienia przedstawicieli służb mundurowych z MSWiA sprawia, że akcja protestacyjna przybiera na sile. Policjanci właśnie zapowiedzieli, że od wtorku ograniczą wystawianie mandatów. Będą stosowane głównie pouczenia.

75 komentarzy

 1. Pamiętajcie by od dziś wozić płyn zimowy w bagażniku bo mandat 300 zł za brak. Ps. Po przeszukaniu należy się też protokół z przeszukania można poprawiać do woli by lekko poirytować pieska.

 2. Inflacja dotyczy wszystkich bez wyjątku wiec dlaczego tylko oni sa pokrzywdzeni Panie związkowcy proszę protestować w Moskwie poprosić Władimir Władimirowicza na kolankach żeby już się uspokoił i wróci wszystko do normy ale jak znam życie im zawsze będzie mało

  • Inflacja była już przed wojną, lepiej idź prosić Jarosława o to aby nie rozdawał pieniędzy dla nierobów na lewo i prawo!

 3. Wy chcecie podwyżki, dlaczego??
  Przypomnijcie sobie co było na strajku przedsiębiorców,co robiliście??
  Utrudnienia pracy brak zarabiania pieniędzy w okresie pseudo lockdown przez właścicieli restauracji.
  Nagonka z sanepidem, straży pożarnej, służby celno skarbowej??
  Gotowe decyzję o zamknięciu lokali usługowych.
  Komu służycie Polakom i Polkom czy partii politycznej??
  Policja powinna być apolityczna.
  Ja mam wszystkie artykuły dokumenty i filmiki z udziałem waszym i pozostałych służb mundurowych.
  I wy chcecie podwyżki??????
  Nie dostaniecie ich,nie zasługujecie bo schanbiliscie mundur policji na koszt,, srebrników,,
  A w galeriach handlowych komu chcieliście dawać mandaty za brak maseczek??

  • o to to, za te partacka robote, nagonke na ludzi, łapanki, powinna być obniżka, nie potraficie zapewnić spokoju i bezpieczenstwa, nic tylko brać kase i szybka emeryturka a potem układziki do ostatnich dni i uzurpacja wieczna uzurpacja racji bo byłem kiedyś milicjantem haha co za syfiasty zawód

 4. Kwaśniewskiego ?

 5. Nikt się nie zwolni będą narzekać jak pielęgniarki i rękami i nogami trzymać się stołków.

 6. Żadnych podwyżek dla milicji. Jest to formacja służąca do napełniania państwowej skarbonki. Pałowanie ludzi za brak szmaty, gazowanie protestujących. Dla strażaków jak najbardziej jestem za podwyżkami.

 7. I widzicie pieski? Nikt wam nie współczuje. Wszystkie komentarze są krytyczne wobec was! Nie macie poparcia społecznego, więc morda w kubeł i do roboty pałować ludzi, zamykać biznesy. To wam [***] wychodzi najlepiej!

 8. My społeczeństwo nie zgadamy się na podnoszenie pensji dla służb mundurowych tj. policjantów z racji tego, że podniesienie im pensji spowoduje podniesienie i tak już wysokiej inflacji. Nie ma na to naszej zgody!

 9. Panie Jankowski, to nie Policja wnosi do budżetu państwa 1,5 miliarda PLN, tylko obywatele ustrzeleni niekiedy z krzaków za bez mała abstrakcyjne wykroczenie.

 10. Może gdyby jak reszta społeczeństwa mieli 80% za chorobę, to by nie straszyli „psią grypą”. Micjanty cholerne.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo