Środa, 21 lutego 202421/02/2024
690 680 960
690 680 960

Policjanci i strażacy prowadzą akcję protestacyjną. Nie będą wystawiane mandaty, na pojazdach flagi

Brak porozumienia przedstawicieli służb mundurowych z MSWiA sprawia, że akcja protestacyjna przybiera na sile. Policjanci właśnie zapowiedzieli, że od wtorku ograniczą wystawianie mandatów. Będą stosowane głównie pouczenia.

75 komentarzy

 1. Fakt 500 zł wpisz w Google

 2. Dostają prowizje od mandatów i dalej im mało.

 3. Jest tylu chętnych na strażaków i policjantów, że droga wolna! Niech się zwalniają! To są terroryści! Teraz udają aniołków a za chwilę dowalą wam mandatami tyle, żeby na podwyżkę zarobić! Kierowca nie stwarza zagrożenia bezpieczeństwa ale komendant kazał i on musi ukryty radiowóz za płotem leci o 5 rano i pisze mandat!

 4. … odejdą ze stanowisk ? , ale gdzie ? … 70% mundurowych nie potrafi gwoździa wbić w ścianę czy żarówki wymienić , i co będziecie robić ? … na zarobki nie narzekajcie , do tego jeszcze przywileje i dodatki … inflacja bije we wszystkich !!! … mam szacun dla policji , bo to często brudna i podła robota ale sami wybrali

  • Brudna i podła, to w prewencji, reszta tylko przerzuca kwitki i cyk umorzone. Kawka, ciastko, ploty i jakoś zleci.

 5. Jeszcze I’m malo?Odejda ale dokad!

 6. zawsze można zmienić pracę…. przecież służby mundurowe to nie obóz pracy!

 7. Mam nadzieję że sługusy Kaczora czytają te komentarze i wiedzą jak postrzega ich społeczeństwo! Żadnych podwyżek dla policji!!

 8. Policja miała swoją szansę i jej nie wykorzystała, wolała zejść na psy.

 9. Nie legalne protesty i strajki, zgromadzenia. Trzeba ich karać mandatami, pałować i gazować. Tak jak o ni to robili do tej pory??✌️

 10. To są skur……….y

Z kraju

Polityka i społeczeństwo