Niedziela, 03 marca 202403/03/2024
690 680 960
690 680 960

Potrącenie rowerzysty na przejściu dla pieszych. Są utrudnienia w ruchu (foto)

Jedna osoba została poszkodowana w wypadku, jaki miał miejsce na wyjeździe z Kurowa w kierunku Michowa. Na miejscu pracują policjanci.

Do wypadku doszło w poniedziałek około godziny 17 na ul. Głowackiego w Kurowie. Na drodze powiatowej prowadzącej do Michowa potrącony został rowerzysta. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak nam przekazano, zdarzenie miało miejsce na węźle Kurów Wschód, na przejściu dla pieszych przy zjeździe na drogę ekspresową S12/17. Jedna osoba została poszkodowana. Cyklistę przetransportowano do szpitala.

Obecnie policjanci ustalają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny wypadku. Występują utrudnienia w ruchu. Zablokowany jest pas jezdni prowadzący w kierunku Kurowa.

(fot. nadesłane)

11 komentarzy

  1. Kolejny kaskader, samobójca i terrorysta drogowy w jednym.

  2. Wjeżdżają na przejścia tymi rowerami, w pędzie, nie patrząc na nic, nawet ich człowiek nie ma szans zobaczyć.

  3. Czy sprawca został tylko pouczony bo przecież milicji należy się 20% podwyżki?

  4. Jak zwykle rowerzysta na przejściu dla pieszych. A co !!

  5. Czym wy palita w tych piecach, świata nie widać

  6. Z opisu wynika tylko to, że do potrącenia doszło na PdP. Dlaczego zakładacie, że rowerzysta przejeżdżał po PdP w poprzek jezdni? Może rowerzysta poruszał się jezdnią wzdłuż drogi, a nie przejeżdżał przez nią PdP.
    Może potrącenie było następstwem nieprawidłowego wyprzedzania rowerzysty, bo kierujący wyprzedzający nie zachował odstępu od wyprzedzanego rowerzysty.

  7. po PDP sie nie jezdzi

  8. czy ten cyklista nie powinien przeprowadzać roweru?

Z kraju

Polityka i społeczeństwo