Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Policjanci dbali podczas meczu o bezpieczeństwo. Jedna osoba została zatrzymana (zdjęcia, wideo)

W środę na stadionie Arena Lublin odbył się mecz podwyższonego ryzyka w piłce nożnej pomiędzy drużynami z Lublina i Warszawy. Mundurowi dbali o bezpieczeństwo kibiców oraz mieszkańców miasta. Spotkanie obejrzało blisko 15 tysięcy osób. Jedna osoba została zatrzymana.

Wczoraj policjanci z lubelskiego garnizonu wspierani przez mundurowych z innych garnizonów w kraju zabezpieczali mecz Pucharu Polski w piłce nożnej pomiędzy drużynami Motoru Lublin i Legii Warszawa, który był rozgrywany na Arenie Lublin. Spotkanie określone zostało mianem meczu podwyższonego ryzyka. Na stadionie mecz obejrzało blisko 15 tysięcy sympatyków piłki nożnej.

Policjanci dbali o bezpieczeństwo kibiców oraz mieszkańców miasta. Funkcjonariusze kierowali ruchem drogowym oraz zwracali uwagę na osoby zmierzające na stadion.

– Niestety podczas wydarzenia nie obyło się bez incydentów. Kibice rozłożyli sektorówki i odpalili race. Ponadto jedna osoba została zatrzymana w związku z groźbami karalnymi i posiadaniem materiałów pirotechnicznych w trakcie trwania imprezy – informuje komisarz Kamil Gołębiowski z KMP w Lublinie.

(fot. lublin112.pl)

21 komentarzy

 1. Mecze powinny być zakazane, skoro są niebezpieczne. Skończyć z ta patologią. Dlaczego kasa z moich podatków ma być wydawana na ochronę czegoś takiego?
  Skoro mecze są legalne, pomimo, że są niebezpieczne, to ja chcę zniesienia limitów prędkości na drogach.

 2. Policja obstawiła główny dworzec pkp, a kibice z Warszawy sprytnie wysiedli na dworcu na czubach i tam właśnie pięknie się nawalali

  • a gdzie to gwiazdorze widziałeś? bo o tym nie ma żadnych info, nawet na właściwych portalach

   • W lesie nie ma dziennikarzy jest tylko omikron! To dlaczego domagasz się rzetelnych informacji ?!

   • ibor, wyłącz komputer i zacznij wychodzić z domu bo już masz problem jeśli wierzysz w to co napiszą w wiadomosciach. Ja byłem na czubach i widziałem jak kibice aktywnie spedzali czas wolny przed meczem na świeżym powietrzu.

 3. Mandaty za brak maseczek i brak dystansu też były? Czy milicja się boi i lubi tylko w galeriach ścigać? Ale co tam podwyżki dostają, rozkazy wykonują. Są przecież równi i równiejsi.

  • Przecież od lat widać, że kibole mogą więcej. Tak jak polityk, lekarz, mecenas itd.

   • jeszcze do ludzi co mogą więcej dodałbym polityków i policjantów. ale w sumie te 2 grupy to mogą wszystko a nie więcej

 4. Skoro tylko jedna osoba zatrzymana, to po co to całe zamieszanie i marnowanie kasy?

 5. Słuchaczka radia co ma wieprzową twarz

  Tak se pomyślałem, że jakby policja nie musiała chronić bydedełka przed bydełkiem, to opalone dzieci nie topiłyby się w bagnach i nie biegałyby nocą po lasach bo miałby je kto wyłapać, wsadzić do samolotu wraz ich rodzicami i wywieźć do ich krajów.

 6. Od dzisiaj dostali po 3 do 9 koła.Należy im się więcej .

 7. Było łobuzów postraszyć omikronem. Zmiękliby może?

 8. W cenie biletu powinna być ta obstawa, a nie my z podatków płacimy za patologie

 9. heniek, kiedy podasz się do dymisji!!

 10. czyli wywalono gruby hajs żeby jednego matoła zatrzymać, spektakularna akcja jak trzeźwe poranki i inne chłamy policji

Z kraju