690 680 960

Pokłócili się o dziewczynę. 20-latek ranił nożem w nogę rówieśnika

Policjanci zatrzymali 20-latka, który ranił nożem w nogę swojego rówieśnika. Jak się okazało, młodzi mężczyźni pokłócili się o dziewczynę.

Do zdarzenia doszło na terenie gminy Garbów. Policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że na jednej z ulic doszło do kłótni pomiędzy młodymi mężczyznami, podczas której jeden z nich został raniony nożem.

Funkcjonariusze bezpośrednio po zdarzeniu zatrzymali sprawcę, którym okazał się 20-letni mieszkaniec gminy Garbów. Mundurowi ustalili, że pomiędzy rówieśnikami doszło do kłótni o dziewczynę. Jeden z nich w trakcie wymiany zdań sięgnął po nóż i ranił w nogę rówieśnika. Co więcej, mieszkaniec gminy Garbów już wcześniej kierował groźby wobec pokrzywdzonego i jego dziewczyny.

Policjanci zatrzymali 20-latka, następnie mężczyzna usłyszał trzy zarzuty. Dwa dotyczące gróźb karalnych, a jeden lekkiego uszkodzenia ciała. Decyzją prokuratora 20-latek został oddany pod dozór policji. Grozi mu do 2 lat więzienia.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

10 komentarzy

 1. Tylko dozór za rany nożem pewnie znajomości

  • Próba zabójstwa powinna być dowalona, masakra z taką patologią.

  • a jak, niedługo zadźga kogoś i będzie szukanie winnych i gdybanie jak można było uniknąć tej tragedii.

  • Ekspert od wszystkiego, co? Podobno jest dużo wolnych wakatów w sądach, zgłoś się z takim doświadczeniem na pewno cię przyjmą.

 2. lekkie uszkodzenie ciała nożem? jak takie małe rany, to po co go w ogóle było szukać?

 3. Krzysztof,, Ochota,,

  Hee, he..Oj-tam, mogli się młodzi dogadać. Starczyłoby jednemu i drugiemu. 🤣

  • nikt im by nie zagwarantował, że jeszcze gdzieś tam nie ma trzeciego i czwartego. no ale krew nie woda…

 4. Taki pokrzywdzony że na drugi dzień wrócił w to samo miejsce i wykrzebal swój nóż z ziemi..

 5. Szkoda ze nie ma informacji że obaj mają rany po nożu w nodze jeden dzgnal drugi oddał 😉policja szuka kilka godzin noża a pokrzywdzony go odkopuję następnego dnia w biały dzień.

 6. Panie ja za jedna strzale i kradziez telefonu w wieku 19 lat dostalem sanki 3 miesiace a potem 2 lata, a tu za ugodzenie nozem w noge dozor? W tak razie czuje sie bezkarny i skoro tez dostanen dozor i lekki uszczerbek to niech moi wrogowie uwazaja bo jiz jutro kade na ruska po noz jakis

Kursy walut

 • USD 4.3501zł 0.07%
 • GBP 5.3803zł 0%
 • EUR 4.6529zł 0.15%
 • CHF 4.8483zł -0.05%

Polub nas