Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wjechał hondą w wiatę śmietnikową. 23-latek miał ponad 2 promile, posiada sądowy zakaz prowadzenia pojazdów

W niedzielę na jednej z łukowskich ulic pijany kierujący uderzył pojazdem w wiatę śmietnikową. Mężczyzna posiada aktywny zakaz kierowania pojazdami, w chwili zdarzenia 23-latek miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu.

Do zdarzenia doszło w niedzielę przed godziną 18. Policjanci z Łukowa otrzymali zgłoszenie, że na ul. Kiernickich kierowca pojazdu osobowego marki Honda uderzył w wiatę śmietnikową.

Mundurowi ustalili na miejscu, że poruszający się drogą biegnącą w obszarze zabudowanym kierujący samochodem marki Honda 23-latek stracił panowanie nad pojazdem. Pośrednią przyczyną zdarzenia była nadmierna prędkość pojazdu.

Jak się okazało po badaniu alkomatem, kierujący hondą miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Co więcej, mężczyzna posiada 4-letni sądowy zakaz kierowania pojazdami.

W wyniku wypadku 23-latek doznał obrażeń ciała, na szczęście nie zagrażają one jego życiu. Wkrótce młodzieniec usłyszy zarzuty. Grozi mu dożywotni zakaz kierowania pojazdami, wysoka grzywna, a nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Łuków)

13 komentarzy

 1. moim zdaniem próbował przeciwdziałać rozprzestrzenianiu się COVID-19, dlatego powinien pozostać bezkarny.

 2. Dorze, że żaden „rowerzysta” nie jechał chodnikiem.

 3. „W wyniku wypadku 23-latek doznał obrażeń ciała, na szczęście nie zagrażają one jego życiu.” Chyba powinno być NIESTETY, a nie „na szczęście”.

 4. Czy Franio to młodszy brat Bimmera?

 5. a złomiarze się cieszą …. a kierowcę do pierdla.

 6. Podsumujmy: łepek mieszkający w małej miejscowości ma zabrane prawo jazdy, jest znany policjantom, a dalej jeździ samochodem który z daleka się rzuca w oczy. Wtf ???

  • Teraz dostanie dożywotni zakaz, którym przejmie się tak samo, jak poprzednim i będzie jeździł, aż się rozwali. Oby tylko nikogo przy tym nie zabił.

 7. dobrze, że w śmietniku nie było FREEGANISTÓW !!!!
  nie mieliby kolacji .

 8. Na trzeźwo bał się jechać bez uprawnień.

 9. to przez tą okleinę „kamuflaż” nikt go wcześniej nie widział!