Czwartek, 22 lutego 202422/02/2024
690 680 960
690 680 960

Pojechali na interwencję domową. W wydrążonym drewnianym balu znaleźli broń (zdjęcia)

Podczas interwencji domowej policjanci znaleźli w mieszkaniu 65-latka broń oraz amunicję. Mężczyzna został zatrzymany i wkrótce trafi przed oblicze prokuratora z wnioskiem o zastosowania środka zapobiegawczego.

Kraśniccy policjanci otrzymali zgłoszenie o nietrzeźwym mężczyźnie, który groził rodzinie niebezpiecznymi przedmiotami. Ze zgłoszenia wynikało, że miał on chodzić po posesji z siekierą i nożem straszyć współmieszkańców. Na miejsce natychmiast udał się patrol z Annopola.

Przed przybyciem mundurowych agresor ukrył się w jednym z budynków gospodarczych. Został tam zatrzymany. Jak przekazali członkowie rodziny, 65-latek od kilku lat znęcał się psychicznie i fizycznie nad rodziną, z którą mieszkał. Wielokrotnie w stanie upojenia alkoholowego doprowadzał do awantur i groził.

Policjanci ustalili, że mężczyzna posiada nielegalnie broń palną. Podczas przeszukania mundurowi znaleźli karabin i amunicję w wydrążonym drewnianym balu. Broń została zabezpieczona. Zatrzymany mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Po wytrzeźwieniu 65-latek złoży wyjaśnienia i zostanie doprowadzony do prokuratora celem zastosowania środka zapobiegawczego. Policjanci już wystąpili z wnioskiem o tymczasowy areszt dla zatrzymanego. Za groźby, przemoc w rodzinie i nielegalne posiadanie broni i amunicji mężczyzna odpowie przed sądem.

Pojechali na interwencję domową. W wydrążonym drewnianym balu znaleźli broń (zdjęcia)

Pojechali na interwencję domową. W wydrążonym drewnianym balu znaleźli broń (zdjęcia)

(fot. Policja Kraśnik)

6 komentarzy

 1. W niedzielnym gajerku może mieć jeszcze 2 granaty na czarną godzine 😉

 2. Ale „mosinka” sobie schował i można niezłe „kuku” bliźnim z niego zrobić .

 3. Apostazy Pierdółko, brat Eustachego (też Pierdółki i mąż starej Pierdółkowej

  Jak mu teraz „przybiją” chęć zamachnięcia się na jakiegoś prezydenta, wójta, albo sołtysa, czy przygotowywanie III wojny światowej – kryminał do końca życia murowany.

  • A nawet jakby, to co? Gdzie będzie miał lepiej? Do lekarza bez kolejki, jeść dadzą, ubiorą, ciepło, sucho, pracować nie trzeba, a my zasponsorujemy długie wakacje. Młody już nie jest. Lepiej trafić nie mógł.

 4. Jasny Gwint !!!

  „Zabezpieczony” nielegalny karabin, a tymczasem noże stołowe, rzeźnickie, topory, oraz siekiery mozna posiadać bez z łaskawego pozwolenia policji i…
  co gosza, bieskupa ???

Z kraju

Polityka i społeczeństwo