Poniedziałek, 04 marca 202404/03/2024
690 680 960
690 680 960

Podejrzany o zabójstwo obywatela Ukrainy w rękach policji. To 20-letni mężczyzna

Funkcjonariusze zatrzymali 20-latka, który podejrzany jest o udział w zabójstwie obywatela Ukrainy. Mężczyzna trafił do policyjnej celi, jutro zostanie przesłuchany.

Zakończyły się poszukiwania sprawcy zabójstwa, jakie miało miejsce w nocy z piątku na sobotę w Chełmie. Jak już informowaliśmy, przed północą przy ulicy Wołyńskiej znaleziono zakrwawionego 36-latka. Mężczyzna nie wykazywał funkcji życiowych.

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Mężczyzny nie udało się jednak uratować. Okazało się, że w obrębie klatki piersiowe miał on rany kłute zadane nożem. Ofiarą nożownika był 36-letni obywatel Ukrainy.

Natychmiast rozpoczęły się czynności dochodzeniowo-śledcze. Nadzoruje je prokuratura. Jednocześnie całą policję postawiono na nogi w celu odnalezienia sprawcy tego czynu. Z Lublina ściągnięto też przewodnika z psem tropiącym.

Jak nam przekazano, funkcjonariusze zatrzymali 20-latka, który podejrzany jest o udział w zdarzeniu. Obecnie kryminalni wciąż prowadzą intensywne działania w tej sprawie. W poniedziałek mężczyzna ma zostać doprowadzony do prokuratury i przesłuchany.

Za zabójstwo grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

(fot. pixabay/zdjęcie ilustracyjne)

19 komentarzy

 1. CiekawskiGeorge

  No to mlody źle mu było na wolności to teraz sobie polepszył

 2. Nie podejrzany tylko podejrzewany.
  Akt oskarżenia odczytany?

 3. Całą policja postawiona na nogi….. podejrzany pewnie też ukrak . Wszędzie się nozują nie pierwszy przypadek ot interesy.

 4. Ten 20 latek to obywatel Polski czy też Ukrainy???

  • W obawie o szerzenie rasistowskich zachowań pewnie się tego nie dowiemy, ale można się domyślać, że to ziomale wyrównujący porachunki.

  • Jak nie piszą że Polski to pewnie UA

  • Nie podają aby ludzi nie denerwować, że jest źle a będzie jeszcze gorzej…

  • Ruski ukraińskiego pochodzenie urodzony w Polsce, a jego matka to cyganka.

  • Ostatnio jak takie głupoty gadaliście to się okazało, że to Polak Polaka zaatakował (w Warszawie, na nowym świecie), a Ukrainiec ruszył jako pierwszy na pomoc także moglibyście już sobie odpuścić te bzdury

 5. Kiedy zaczną być podawane informacje o popełnianych przez ukraińców przestępstwach na terenie Polski?

 6. No ciekawe ,teraz nożami walczą i tyle w tym charakterze na przestrzeni lat się zmieniło .Wcześniej młotki ,widły,piły. Postęp teraz.

 7. 36 latek…? Powinien być na wojnie, a nie w Chełmie. A tak swoją drogą 20 latek powinien dostać medal, a nie wyrok…

 8. Ten 20 latek to taki sam jak ten 36 latek. 20 lat a już z nożem lata, dno nic z niego nie będzie. Należy go zutylizować, a tak będzie żył na nasz koszt.

 9. Chyba nadszedł czas, żeby dać do myślenia potencjalnym naśladowcom owych „gierojów” z nożami i innymi przedmiotami wyglądem przypominającym broń.
  Proponuję wzorem Alaski, na tablicach rejestracyjnych autek, umieszczać napis: OSTATNIA GRANICA.
  W mediach, a nawet na lekcjach religii edukując niekumatych o co kaman.

 10. Mietek z wiochy

  Na ulicy wołyńskiej zaciukał Ukraińca:)) to chyba za rzeź Wołyńską tak się mu odpłacił

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo